Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam UH-on,8 hetes...

Ma voltam UH-on,8 hetes terhes vagyok. A doki nagyon furcsán nyilatkozott,32mm petezsák, mást nem látott. Szívhangot nem hallott. Egy hét múlva kell visszamennem, mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Együttlét után kb 5 nappal 40 fokos lázam volt 3 napig, antibiotikumot szedtem.

Lehet, h baj van?


2012. ápr. 6. 13:36
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök, sokan izgultunk értetek!:) Innentől mostmár nyugodt, boldog babavárást kívánok!

16 hetes kismami, akinek szintén várja a kisfia a kistesót:)

2012. ápr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 suggi válasza:

Sziasztok!!

Olvastam amiket irtatok és eleve a kérdezőt.Én is hasonló cipőben járok.Ma voltam másodjára uh-n és csak egy 18mm petezsákot láttunk és benne egy pacát.Nem tudott a doki konkrétat mondani csak az,hogy jövő héten ismét be kukkant.Kicsit aggódom, az biztos,hogy valami történik ide bent mert az első uh-hoz képest a duplája,de hát azért aggasztó.Vetéltem már kétszer mind a kettő a 10.héten.Az első iker terhesség volt,ott egyáltalán nem volt élet jel.A másodiknál 9.héten volt szív verés és 10.héten vetélés.Úgy hogy most aggódom.A mostani terhességnél annyi a különbség,hogy szedek hormon bogyókat is.Azért jó olvasni,hogy van remény!!!És nem szabad fel adni!!!!

2013. márc. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Régen írtam ki a kérdést, és most gondolkoztam, h írjak-e, de olyan segítőkések voltatok.

Sajnos a baba elment 12 hetesen, missed abom volt.

Valami tuti nem stimmelt, bár a doki nem adott magyarázatot, h mi történhetett.Szövettani vizsgálatot ugyan csináltak, de arról én semmit sem kaptam.

Így alakult, azóta próbálkozunk, de semmi sem történt.

2013. ápr. 25. 14:38
 44/60 anonim ***** válasza:
A 16. és 35. válaszoló vagyok!Nagyon sajnálom!Amikor válaszoltam én is terhes voltam a 3. babámmal,aki hála az égnek egészségesen meg is született szeptember végén.Ráadásul a 8. héten lázas beteg voltam,antibiotikumot,lázcsillapítót kellett szednem.Drukkolok,hogy mihamarabb újra babát várj!Addig is kitartás!
2013. ápr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 A kérdező kommentje:

Örülök, h nálatok rendben volt minden :)

Én novemberre voltam kiírva.

A legrosszabb az egészben az volt, h a fiamnak el kellett magyarázni, h miért voltam kórházban. Azóta is kérdezi, h mikor fog már megszületni a kistesó, és a szekrényében van vagy 3 db kimaradt pelus, azokat időről időre előveszi, h félretette a kistesónak.

Amúgy nekem most munkám sincs, a félretett pénzüket feléltük, úgyhogy nem is igazán lenne most jó ötlet egy kisbaba.Már azt beszéltük, h abba is hagyjuk a próbálkozást, lassan 34 éves leszek, nem tudom, h mi legyen.

2013. ápr. 29. 14:19
 46/60 anonim ***** válasza:
A 44. vagyok.Én decemberben töltöttem be a 40.évemet,és előtte 3. hónappal szültem a picit.A baràtnőm 37 éves,őszre várja a 2.babàját.A korod teljesen oké,inkàbb a körülményeid nehezek.
2013. ápr. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
Sziasztok, mi van azóta veletek? Sikerült a baba?
2015. júl. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 A kérdező kommentje:
Szia, nem, nincs azota sem baba. :(
2015. júl. 29. 21:51
 49/60 anonim ***** válasza:
érdemes génvizsgálatot csináltatni
2015. aug. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
Szia. Erdeklodni szeretnek,hogy azota sikerült e a baba?
2016. máj. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!