Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam UH-on,8 hetes...

Ma voltam UH-on,8 hetes terhes vagyok. A doki nagyon furcsán nyilatkozott,32mm petezsák, mást nem látott. Szívhangot nem hallott. Egy hét múlva kell visszamennem, mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Együttlét után kb 5 nappal 40 fokos lázam volt 3 napig, antibiotikumot szedtem.

Lehet, h baj van?


2012. ápr. 6. 13:36
1 2 3 4 5 6
 21/60 A kérdező kommentje:

Köszi, és nagyon sajnálom, h veled ilyen történt:(

Valahol én is azt érzem, h ebből baj lesz, főleg, h a fiamat 5 hetesen már pulzálni láttam, most pedig csak egy nagy paca volt:(

2012. ápr. 6. 20:37
 22/60 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, nagyon jól teszed, hogy ha kell, akármilyen okkal megnézeted magad/tokat újra máshol! Nem éri meg a sok idegeskedés, szívből szorítok Neked!
2012. ápr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
Nekem a 6+6-on már volt szívhang és 10 mm volt a babó.
2012. ápr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem már embriónak kellene lennie, mégpedig szívhanggal. Voltál dokinál? Kíváncsi vagyok, mi a helyzet.
2012. ápr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nem voltam orvosnál, kaptam egy telefonszámot, állítólag nagyon emberséges doki, kedden felhívom, és elmegyek hozzá.

Lelkileg eléggé rosszul vagyok, pl elmúltak a terhes tünetek, nem tudom, h a stressz miatt, vagy egyébként is elmúlt volna.

Ma kétszer is az ájulás kerülgetett, leültem, ettem két falatot, és jobban lettem.

Főleg attól félek, h esetleg mégis látszik majd a baba, de beteg lesz.

2012. ápr. 7. 20:20
 26/60 A kérdező kommentje:

Olvastam itt az előbb egy kérdést, és felmerült bennem valami.

A fiamra másfél évet vártunk, most a kicsire több, mint 2 évet, összefügghet ez a dolog azzal, h én A RH- vagyok, a férjem pedig A RH+?


Ezért nem jön össze a dolog, és a fiamnál állati nagy szerencsénk volt?

Egyébként ő is A RH- lett mint én.

2012. ápr. 7. 20:32
 27/60 anonim ***** válasza:
Szia! Tudsz már valamit?Voltál dokinál? (20-as voltam)
2012. ápr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság? Engem is nagyon érdekel. Amúgy a vércsoportotoknak semmi köze ehhez.
2012. ápr. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi az érdeklődést, beteg a fiam, így nem tudtamorvoshoz menni, (senki nem tud vigyázni rá, és azért nőgyógyászhoz nem vihetem magammal), holnap fél egyre megyek a dokihoz, és remélem, h minden kiderül.

Nagyon változóak az érzéseim, tergnap óta egy ici-picit görcsölök is, de se vérzés, semmi, izgulok a holnapi nap miatt.

Egyébként képzljétek el, h a drágám használta a bilit, és közölte, h ez már neki kicsi, tegyük el a kistesónak, összepakolt egy csomóó autót, h majd azok is jók lesznek neki, a saját cipőjét is odaadta volna, h neki már kicsi, de majd a tesó hogy fog örülni neki:)

Megzabáltam, annyira édes, tervezget, h majd ő viszi a kicsit sétálni, megeteti, sőt még pelenkázza is:)

2012. ápr. 12. 12:37
 30/60 anonim ***** válasza:
Szia! 24-es vagyok, írd meg majd.hogy mi a helyzet, jó? Nagyon szurkolok, hogy legyen kistesó.
2012. ápr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!