Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon el vagyok keseredve...

Gottacska kérdése:

Nagyon el vagyok keseredve 2és fél kg ot híztam már és 10 hetes terhes vagyok! Hogyan állítsam meg ezt, úgy, hogy ne kelljen koplalnom? Ez naagyon sok szerinteteek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 16:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem,hogy az Update termékek az én pénztárcámbak drágák,így csak azt figyelem mikor mit lehet enni.
2012. ápr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

A lanyommal 12. hetig 3 kilot hiztam. Az elso 10 fel is jott nagyon hamar, de a terhesseg vege fele mar nem szedtem fel sokat, 1 kilokat havonta.

Szules utan 1 honappal mar a regi voltam.

Ne aggodj te sem!

2012. ápr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Hány kilóról indultál, merthogy az a legkevésbé mindegy. Lehet, hogy nagyon sovány voltál, és a szervezetednek be kell biztositania magát. Az első trimeszterben leginkább viz megy rád.
2012. ápr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Mennyi a kezdő súlyod? Vékony vagy molettebb testalkatú vagy? Mert ez nem mindegy!!


Pl:


Ismerősöm nagyon vékony, összesen 20 kilót hízott, mindegyik terhessége alatt. Semmi felesleg sincs most se rajta!


Én kicsit erősebb alakatú vagyok (nem kövér!!) jelenleg elmúltam 16 hetes terhes és -5kilónál tartok. A fiammal is csak 9 kilót híztam.

2012. ápr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Hát igen :( ha vékony lennk nem lenne problma! de 169 cm vagyok és 74 kg!! ezért aggódom inkább ez volta z első napom amin nagyon odafigyeltem de így is szeretném hogy maradjon!! nem tudom hogy mennyit számít székrekedésem van és van hogy 34 napig nem megyek...! ma reggel is éreztem mert husvét volt és sokat ettem hogy tele van a hasam és úgy mértek meg de aztán sikerült délután.... és ugy érzem hogy teljesen kiürült a hasam! lehet inkább a székrekedéssel kellene foglalkoznom és akkor nem jönnének ennyire a kilók!! Két hét múlva megyek vissza nagyon remélem hogy egy kilót se fogok hízni :)
2012. ápr. 10. 21:04
 16/23 A kérdező kommentje:
mármint 3 illetve 4 napig :)
2012. ápr. 10. 21:05
 17/23 anonim ***** válasza:
Mindig reggel mérd ruha nélkül és éhgyomorra. másképpen nincs értelme, nem mérvadó.
2012. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Én az 5-ös vagyok. Én sem voltam vékony, én 68 kg-ról indultam, 85D mellbőséggel. No, erre híztam szintén nem keveset, a mellbőségem is olyan 95 E körül volt... Szülés után lement minden felszedett kiló és még azon felül is 10 kg, így cca a 15 éves koromnak megfelelő súlyra fogytam..


Ne agyalj ennyit a kg-on, igyál sok folyadékot, egyél, de lehetőleg ne mértéktelenül, és minden OK lesz.

2012. ápr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Örülök nagyon m,ert a 12 hetes vizsgálaton és fél kg fogyás volt!! Úgy féltem! és azt hiszem két hetente ez lesz :(
2012. ápr. 27. 17:31
 20/23 anonim ***** válasza:
szia, remélem még olvasol, hogy állsz most?
2012. júl. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!