Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok 26 hetes kismamik...

Hogy vagytok 26 hetes kismamik? Volt már valaki 4D uh?

Figyelt kérdés
Én szept.2ra vagyok kiírva,második baba lesz van már egy 26 hós kisfiam pocaklakó is az lesz.Nektek milyen nemű baby lesz?

2012. máj. 28. 19:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!

Akkor vegyesen lesz kisfiú is és kislány is őszre :)

Mi pont egy hét múlva megyünk 4D-re de én már annyira várom hogy aludni sem tudok!!!!!

A kisfiammal nagyon korán voltam 17 hetesen és jónak jó volt de annyira nem látszódott a méhlepénytől mert mellső falon volt most ráadásul hátsó falon tapad és mozogni is jobban mozog már nagyon kíváncsi vagyok!

2012. máj. 29. 10:08
 12/16 A kérdező kommentje:

Ja és elfelejtettem


Szép szülést kívánok nektek!!!!

Legalább olyan gyorsat mint nekem az elsővel (4óra) !!!!

2012. máj. 29. 10:09
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Igaz én már 27 hetes vagyok,de írok ha nem gond.

Aug. 29-re várjuk a második babánkat, és eddig lányt mondtak. Ma este megyünk 4D-re, kíváncsi vagyok már rá nagyon:):):)a nagyobbik lányom 18 hónapos

2012. máj. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

szia.én 25 hetes leszek holnap szeptember 12-re vagyok kiírva.

mi pont 23 hetesen mentünk és nem bántuk meg.nagyon édes volt:)Kislány lesz de már a 17. héttől mondták.Remélem mát az is marad:)

2012. máj. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Akik voltak már 4d-n és van kedvük, nem tennének fel 1-1 képet nekünk mutatóba?:)
2012. máj. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ha kedden meglesz megpróbálok feltenni képet!
2012. máj. 31. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!