Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt 2 korai vetélésem,...

Volt 2 korai vetélésem, veszélyeztetett vagyok. Mostani terhességem panaszmentes,8hetes vagyok. Ti elmennétek a helyemben Horvátországba nyaralni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 13:28
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Ezek is vélemények,köszönöm.
2012. jún. 13. 17:03
 32/33 anonim ***** válasza:

Panaszmentes...mindenkinek panaszmentes 8 hetesen.de ha már volt 2 vetélésed akkor az koránt sem panaszmentes!elvesztettél 2 életet!azért vagy veszélyeztetett mert nehezen hordasz ki egy babát.a helyedbe feküdnék 0/24-ben meg se moccannék nem azon gondolkodnék hogy menjek-e nyaralni.de ahogy előttem írták is,ez a Te döntésed.Az biztos hogy engem a férjem jól fenéken billentene ha ilyet kiejtenék a számon hogy menjünk-e nyaralni több vetélés után.

Ha az orvosod meg tényleg azt mondja (bár kétlem)hogy menj nyugodtan akkor ő a gyökér nem a válaszolók!

Vagy lehet hogy nem is vágysz igazán babára?

Nem vagyok spirituális beállítottságú egyáltalán, de tudod lehet kapcsolat a vetélés és hogy lélekben kész vagy-e az anyaságra.

Jöhet a piros kezecske...tudom én is gyökér vagyok,de ez a véleményem..

2012. jún. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Ha veszélyeztetett terhes vagy, OTTHON kell legyél táppénzen! Táppénz alatt meg nincs nyaralás, mert az táppénzCSALÁS!!!
2012. jún. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!