Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes leszek holnap és...

12 hetes leszek holnap és eddig nem tudtam letenni a cigit. Nagyon szeretném, ha sikerülne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem kritikákat kérek, én is tudom hogy nem tesz jót, hanem jótanácsot, amivel sikerül letennem.
2008. ápr. 28. 09:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én tudok egy tuti könyvet:Allen Carr Rövidúton leszokni a dohányzásról.Interneten is megrendelhető.Sok sikert!Nekem egy hét alatt összejött,és ez már több mint egy éve volt.Csak azt bántam, hogy nem találtam rá hamarabb.
2008. máj. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
A terhesseg elso heteiben árthatsz legtobbet a babanak,ez nem eri meg. Egyszeruen le kell tenni.Tudom nagyon nehez,mert probaltam.Ha cigizni szeretnel allandoan mondogasd magadban, hogy nem kivanom a cigit,de ezt oszinten is gondold,ez is segit.
2008. máj. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
100%
egy gyors módszer: [link]
2008. máj. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
100%
szia.én terhesség alatt ugy szoktam le hogy nem gyújtottam rá csak amikor már ugy éreztem belehalok ha nem szivhatok,DE akkor is csak 2-3 slukkot szivtam,igy becsapod a szervezeted!Pár hét után már nem lesz leszokni!soksikert
2008. máj. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
100%
Aki még nem terhes (terheseknek nem tudom, ajánlott-e), ajánlom a Kudzu nevű gyógynövényes tablettát. Én ezzel szoktam le, semmi elvonásom nem volt. Alkoholistáknak is jó. Erős akaratot mindenkinek!
2008. máj. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
53%
Mi a párommal terveztük a babát. Ezért orvos barátnőm javaslatára a párommal 1 évvel előtte leszoktunk, mert a szervezetnek időre van szüksége, hogy teljesen kitisztuljon. A Dokinő azt mondta, hogy aki akkor szokik le, amikor megtudja a terhességét, az a szerveztében lévő teljes károsanyag mennyiséget rázúdítja a kifejlődő babára, ezzel légzőszervi, máj, és vesekárosodást okozva. Kedves Leendő Anyák, vállaljátok ezt ?? Remélem nem !!
2008. jún. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Fú, ez az utolsó... Nem tudtam, de gyanús volt...


LOL, ugye nem hitted el ezt a hülyeséget? Az pozitív, hogy letetted egy évvel előtte, de az, már meg ne haragudj hatalmas baromság, hogy az összes károsanyag a magzatra zúdul, ha akkor teszed le, ha megtudod, hogy terhes vagy. Azt nem magyarázta el a dokinő, hogy ezt hogyan intézi a szervezet? Hogy telibe bele a magzatba az összes szenny a szervezetből?

Fura egy dolog az emberi test, ha ilyenekre képes. Sehova máshova, csak a babába, mint egy kukába.

Vannak érdekes orvosok, az biztos, tuti nem 100 ez a dokinő sem, de te sem drága, ha bekajálod...

2008. júl. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám cigizett mikor terhes volt velem, 17 éves koromtól meszesedésekkel vagyok tele. Pedig nem tüdőzte le.
2009. márc. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Már 1000 éve megszült...
2010. márc. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!