Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hónapja nem menstruálok,...

3 hónapja nem menstruálok, márciusban 72 órás tablettát kellett bevennem sajnos. A hasam nagyobb lett. Több tesztet is végeztem, mind negatív. Mégis terhesség?

Figyelt kérdés

lehetséges?

a párommal MINDIG védekezünk(gumival). márciusban kiszakadt, rögtön rohantunk orvoshoz.

a menstruációm soha nem volt rendszeres.

20/L



2012. jún. 17. 11:39
1 2
 11/16 anonim válasza:
Szia! Énis holnap megyek doihoz...4tesztet csináltam negatívak de a hasam hőtt és elég vékony vagyok..Nagyon félek...Fogamzáságtlót abbahagytam 72órás tablettát is bekellett vennem, volt menstruációm de az első csak pár napos, a legutóbbi normális.
2012. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát lányok....no comment.ilyenkor az orvos amúgy nem néz rátok furcsán?Mikor előálltok ezzel?

nem is a kérdezőnek írom, hanem inkább az utolsónak aki ugyanezt a kérdést tette fel ma vagy tegnap...

nem vagytok terhesek fogjátok már fel!

amikor én terhes lettem azonnal mutatta a teszt.olyan nincs h 4 teszt negatív és terhes vagy!

2012. jún. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
igen, én is így gondoltam, egészen addig, amíg rá nem kerestem és nem találtam csomó fórumot, ahol olyanokat írnak, hogy már rég a kezükben volt a két hónapos magzatukról az ultrahangkép, amikor a teszt még mindig negatív lett.
2012. jún. 18. 19:51
 14/16 A kérdező kommentje:

amúgy anorexiás nem vagyok, hat kilót híztam mostanában. csak a hasamon látszik.

nem értem, mert ugyanúgy ettem és ugyanannyit mint eddig.

(nem zavar, elfér rajtam, csak a terhesség miatt rettegek, főleg, hogy nem menstruálok)

2012. jún. 18. 19:55
 15/16 anonim válasza:
Kedves kérdező! Írtam neked levelet privátban. itt már nem is merek írni, mert egyből lehurrognak.
2012. jún. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mit mondott nektek az orvos végül?
2021. júl. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!