Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes vagyok, tegnap este...

26 hetes vagyok, tegnap este két órán keresztül 20 percenként erős menstruációra emlékeztető görcseim voltak. Kicsit megijedtem, ez normális?

Figyelt kérdés
Úgy tudom,maguk a görcsök mostanában normálisak,mert készül a méhem,de ez a rendszeresség volt nagyon ijesztő tegnap.

2012. jún. 27. 07:47
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
Nagyon szorítok értetek!!!27 hetes kismama
2012. jún. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap nekem is voltak görcseim és keményedéseim,de lekopogom egyenlőre ma nem tapasztaltam.Fel sem mertem kelni az ágyból egész nap.Remélem minden rendben van veletek.

29hkm

2012. jún. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
100%
Jajj nagyon remelem nem lessz semi bajotok!!:( 17hkm
2012. jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
100%

Szia kedves Kérdező



Hogy vagy? Voltál bent a kórházban? Mi volt? Sikerült a párod elérni?


Drukkolok értetek nagyon! Írj, hogy mi volt


28 hetes kismama (aki hasonló helyzetben van, mint te)

2012. jún. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kedves Kismama!

Nagyon szorítok én is Értetek, hogy minden rendben legyen, és úgy ülj le a gép elé írni nekünk beszámolót, hogy jól van a baba, elmúltak a görcsök, és az orvos megvizsgált, adott valamit rá.

Írj nekünk, ha hazaértél!!! Gondolunk Rád!!!

Remélem minden rendben van!


egy 13+4 hetes kismami

2012. jún. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
Na mi újság? Ugye minden rendben?!
2012. jún. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:

Vajon mi lehet veled?? Szoritok nagyon am!!! Irj amint tudsz!

20hkm

2012. jún. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!


Nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat,és,hogy így aggódtok,gondoltok Ránk. Ma jöttem haza a kórházból,bent kellett maradnom,mert megrövidült a méhnyak(2110) és egy ujjnyira kinyílt a méhszájam. Kaptam ott mindeféle gyógyszert,és hazaengedtek,csak pisilni kelhetek fel az ágyból,de tovább nem tágultam. De a babucival minden a a legnagyobb rendben és már 827grammot nyom :)

2012. jún. 29. 16:36
 29/55 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök,hogy nem fordult rosszra a dolog! Tényleg tartsd be amit a doki mondott,mert ez nem játék! Tudom,hogy nehéz tétlennek lenni,illetve elnézni,ha szalad a ház,de most kettőtökön kívül nem számít semmi. Ezt a párodnak is így kell gondolnia. Tényleg aztán előkerült? Jól áll a dolgokhoz? Vigyázz magatokra!
2012. jún. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 A kérdező kommentje:
Hál istennek,elő,minden nap be is jött,és ma is ő hozott haza és úgy veszem észre,hogy kedvesebb azért. Igyekszem nem idegeskedni,és persze feküdni,feküdni,feküdni. Pici lányom észre sem vett az egészből semmit :) Ő remekül érzi magát odabent hál istennek :)
2012. jún. 29. 17:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!