Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes vagyok, tegnap este...

26 hetes vagyok, tegnap este két órán keresztül 20 percenként erős menstruációra emlékeztető görcseim voltak. Kicsit megijedtem, ez normális?

Figyelt kérdés
Úgy tudom,maguk a görcsök mostanában normálisak,mert készül a méhem,de ez a rendszeresség volt nagyon ijesztő tegnap.

2012. jún. 27. 07:47
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:

Kérdező, remélem már kórházban vagy, a méh felső részének keményedése nagyon nem jó...Szerintem hívj ,mentőt és ne várj semmire.

40+1 hkm

2012. júl. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:

[link]

egy cikk a no spa és a méhszáj változásáról,de még vagy 1000 ilyet tudok linkelni...

2012. júl. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:

[link]

egy másik...

2012. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:

[link]

egy 3. a no spa és a méhszáj puhulásáról

2012. júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:

No spát nekem sem engedi a dokim,van aki engedi,van aki nem.Régen volt nagy "divat" a no spázás,öregebb dokik még azt írják fel, de már rájöttek hogy lazítja a méhszájat.Ezért azt adják szülésnél is hogy könnyebb legyen a szülés.Persze akinek más betegsége van arra ugye muszáj szedni.

Sokat keményedek én is megemlítettem neki hogy hallottam a no spa jó lehet,azt mondta felejtsem el nagyon gyorsan!Szó sem lehet róla.Inkább több Mg mint vmi gyógyszer.

29+3hkm

2012. júl. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:

Bizonyára megvan a No-spa alkalmazásának is a protokollja és az elbírálása, kinek írja fel az orvosa. Megbízom az orvosomban, nekem bevált, az elején, amikor már 18 hetesen keményedtem és rövidült a méhnyakam, sem magnéziumra, sem pihenésre nem javult, mert éjszaka gyakran erre ébredtem. Mire rendeződtek a keményedések/görcsök, félidőre kialakult az epehomok, amit nem kívánok senkinek, sem enni, sem ülni, sem feküdni nem tudtam, mert egész nap, mintha kötőtűvel szurkáltak volna. És terhesség alatt erre nem nagyon lehet gyógyszert szedni. A méhnyakam nem rövidült tovább és végig kemény és zárt volt. Miután abbahagytam a magnéziumot és elkezdtem a homeopátiás golyókat, csak rá egy hétre a 37. betöltött hét után kezdett puhulni a méhnyakam.

Köszönöm a cikkeket, de én a saját orvosom szaktudásában bízom.

40+1 hetes kismama

2012. júl. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
Orulok h jobban vagy!!! Kitartast kivanok neked!!! Minden rendbe lessz meglatod! 21hkm
2012. júl. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:

Kedves 40+1 hetes kismama!

Abszolút egyetértek Veled,mindenkinél egyéni,az orvos szaktudásában bízni kell,ő úgyis látja,tudja,hogy mikor mit írhat fel. Az epém nekem sem jó,így amiatt is aggódom. Tegnap végül nem mentem sehová,és a felső keményedés el is múlt reggelre. Holnap kell mennem a védőnőhöz,és szerdán megyek a terhesgondozásra,akkor elmondom,hogy még mindig görcsölök,hiába a sok magnézium és a cordaflex. Akkor majd a doki úgyis eldönti,hogy mi a jó,illetve,hogy szükséges-e kórházba befeküdni. Mindenesetre én összekészítettem ma reggel egy sporttáskába a kórházi felszerelésemet,hogy ha bármi baj lenne,azonnal tudjunk menni,és minden papírt egy helyen,magamnál tartok már vész esetére. Azért remélem nem lesz baj,nagyon féltem a pici lánykámat :( A rokonok meg rémisztgetnek :( csütörtökön töltjük be a 27.hetet :( még nagyon nagyon korán van :(

2012. júl. 2. 19:52
 49/55 anonim ***** válasza:

Kitartás, ne félj, beszélj a picivel, hogy még maradjon ott sokáig!

Izgulok értetek!

2012. júl. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:

Próbáld meg nem meghallani a rémtörténeteket, tényleg még 2-3 hét és már nagyon jó esélyei lennének a babádnak. Pihenj sokat, kövesd a doki utasításait. A csomag sajna kell, hogy menni lehessen, tényleg jó szándékból, de ha a legkevesebbet érzed, inkább mentő és vigyenek be erre a pár hétre, amikor már biztonsággal megszülehet. Ha el is mész, valaki menjen veled ebben a melegben, barátnő szomszéd akárki, bármikor rosszul lehetsz! Engem sem engednek már egyedül sehova, mondjuk én csak vizsgálatra járok. Nekem is úgy indult, hogy feküdnöm kellett, csak az itthoni dolgokat csinálhattam, aztán most már túlhordáson vagyunk, csütörtökön találkozom a kisfiammal. Bízni kell, én is azt tettem:)

40+2 hetes kismama

2012. júl. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!