Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes vagyok, tegnap este...

26 hetes vagyok, tegnap este két órán keresztül 20 percenként erős menstruációra emlékeztető görcseim voltak. Kicsit megijedtem, ez normális?

Figyelt kérdés
Úgy tudom,maguk a görcsök mostanában normálisak,mert készül a méhem,de ez a rendszeresség volt nagyon ijesztő tegnap.

2012. jún. 27. 07:47
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
Még eszembe jutott az epéről, említsd meg, mert ki kell zárni ilyenkor a májproblémát, aminek hasonló tünetei vannak, mint az epének! Egy vérvétel-májfunkció az egész, fő a biztonság, ne felejtsd el mondani a dokinak. Előző voltam.
2012. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, Kedves Előző,nem tudtam,hogy ilyen nagy jelentősége van,mindenképpen szólok akkor!! Köszönöm mindenkinek a sok megnyugtató írást,próbálom kizárni a negatív dolgokat,és csak a jóra koncentrálni,csak sajnos elég nehéz,és közben azon aggodalmaskodom,hogy Apuka vajon kitart-e mellettem-mellettünk. Párom nagymamája nagyon megijesztett,elmesélt egy történetet,ahol a babuka nyakára tekeredett a kzs,és még szülés előtt meghalt a pici,és azóta még idegesebb vagyok. De hát biztos nincsen semmi baj,Babukámmal az uh-n is minden rendben volt,amit szerdán csináltak,úgyhogy bizakodok :)
2012. júl. 2. 21:27
 53/55 anonim ***** válasza:

Főleg ne nagymamák 50 évvel ezelőtti történeteire hallgass. Most csak magatokra és az előtted álló hetekre koncentrálj. Nálunk a családban is voltak tragédiák, de van egy megbízható orvosom, szülésznőm, baj pedig a terhesség alatt bármikor bekövetkezhet, de gondolj csak bele mennyi aggódással fog járni (és örömmel persze) ha meglesz a pici, nem csak a pocakban, kint is érheti baj. Nyugi, figyelnek Rád, ha úgy látják majd befektetnek. Azt is ki lehet bírni a pocaklakó érdekében.

40+3 hetes kismama

2012. júl. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagytok??? Remélem, minden ok! :)
2012. aug. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 A kérdező kommentje:
Bocsánat,nagyon megkésve válaszolok,de nem láttam,hogy jött válasz azóta :) Köszönjük szépen a kérdésedet,minden rendben volt,azóta már 3 hónapos a kislányom :)
2012. dec. 22. 19:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!