Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes vagyok, tegnap este...

26 hetes vagyok, tegnap este két órán keresztül 20 percenként erős menstruációra emlékeztető görcseim voltak. Kicsit megijedtem, ez normális?

Figyelt kérdés
Úgy tudom,maguk a görcsök mostanában normálisak,mert készül a méhem,de ez a rendszeresség volt nagyon ijesztő tegnap.

2012. jún. 27. 07:47
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:
Köszönöm Lányok,gyorsan összekapom magam és megyek is. Sajnos nincs nálam,csak erzsébet utalvány,azzal sokra nem megyek. A páromnál van kp,de ő még a telefont se veszi fel,egy órája próbálom elérni. Szerintetek vigyek valamit a papírokon kívül? Vagy csak menjek és mondjam?
2012. jún. 27. 08:15
 12/55 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeresek a görcsök, akkor mindenképpen!!! menj be a kórházba. Mond el, hogy mióta tapasztalod, és milyen jellegűek. Kiskönyvet, eredményeket mindenképpen vidd magaddal. Várható, csinálnak UH-ot, megvizsgálnak, illetve hogy néhány napra befektetnek megfigyelésre, kapsz gyógyszereket, hogy ne induljon be a szülés (legalábbis ez lenne a normális). Kórházi cuccot meg majd visz a férjed, ha úgy lenne, ahogy leírtam. Lényeg (ami most tuti nagyon nehéz), hogy nyugodj meg! Ha van otthon, akkor vegyél be 2-3 Mg-ot. Ezt is nyugodtan mondhatod majd, hogy többször is vettél be Magnéziumot, de nem használt. Minden jót kívánok! Mond meg a babódnak, hogy azt üzenem, hogy nagyon jó helye van odabent, ne akarjon kijönni, mert még nincs itt az ideje!
2012. jún. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
100%
Vedd magadhoz a papírjaid és indulj is! Sok sikert vagy mit lehet kívánni! Minden jót!
2012. jún. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,köszönöm szépen,megmondtam a picúrnak :) Olyan összeszedetlennek érzem magam,de nem számítottam hasonlóra ilyen idős terhesen,próbálok megnyugodni,de azért nagyon meg vagyok ijedve.Felírtam,hogy mikor voltak görcsök,percre pontosan,letusolok,és indulok is,remélem hamar beérek,csak sokat kell gyalogolni a buszmegállóig :S Remélem megvizsgálnak,az sem baj,ha befektetnek,csak valaki figyeljen oda Ránk végre! :(
2012. jún. 27. 08:21
 15/55 anonim ***** válasza:
100%
jajj Istenem remélem h minden rendben lesz!A férjednek meg mond meg légy szíves hogy kismamát nem hagyunk készpénz nélkül soha-soha!!!és hogy vegye fel a telefont mert bármi történhet már ilyenkor ahogy reméljük most nem lesz semmi baj!
2012. jún. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Először is NYUGODJ MEG! Elhiszem, sőt tudom, hogy most nagyon meg vagy ijedve, de hidd el nem lesz semmi baj! (én pont ugyanígy vagyok, mint te. Annyi különbséggel, hogy 28 hetes vagyok és nekem a dokim pénteken írt fel seduxent a görcsök miatt és rengeteg pihenés, semmi fizikai megterhelés, ami kicsit problémás egy 3 éves örökmozgó fiúcska mellett)


Szedd össze a papírjaidat: TAJ kártya, lakcím és szeméyli, kiskönyv, eddigi eredmények. Menj be a kórházba vagy SZTK-ba és mond meg, hogy tegnap is meg ma is voltak rendszeres görcseid bizonyos időközönként. Kérd meg őket, hogy vizsgáljanak meg. (szerintem lesz NST is, meg uh is, vagyis nálam volt).

Nem biztos, hogy bent kell maradnod, de tuti írnak fel valami nyugtató félét és nagyon sokat kell majd pihenned. Csak NE HAYGD MAGAD lerázni. Légy határozott és higgatt!!!


Nagyon drukkolok neked!


Majd írd meg, hogy mi volt!

2012. jún. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Már biztos elindultál,ilyenkor nagy az ijedtség,de meg lehet állítani.Én a 27.hétben jártam így.

Seduxen,Magne B6 Citrit.2 ujjnyira tágult a külső belső méhszáj,de így megállítottuk a folyamatot és a 41.hétre szültem:)Majd írd meg mi lett veled.:)

2012. jún. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Még nem indultam el,letusoltam,összepakoltam a papírokat és felöltöztem. Közben elmúltak a görcsök,ettől még mehetek,vagy így már elküldenek? Párom azóta sem vette fel,írtam sms-t de nem is hívott. Gondolom nem érdekli :S Mindenesetre én szeretném,ha megvizsgálna valaki,érdemes előbb betelefonálni a Bajcsynak?
2012. jún. 27. 09:14
 19/55 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan elindultál már, de ilyen esetben mentőt lehetett volna hívni, nem gyalogolni és tömegközlekedni, kár, hogy ez senkinek nem jutott eszébe.....Remélem, nem lesz baj. Ha hazaértél és olvasod a hozzászólásokat (bár már okosabb leszel), azért azt tudd, hogy napi 10 keményedés belefér, erre szoktak magnéziumot adni, de az orvosom azt mondta ha fáj, görcsöl, azonnal telefon, és No-spa. A görcs nem normális. Ha rendszeresek a fájások a 26. hétben az végképp nem jó, már tegnap kellett volna menned, nyílhat a méhszáj.Remélem minden rendben lesz veletek

39+4 hkm

2012. jún. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon izgulok Érted, írj utána!
2012. jún. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!