Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt fiatal kismamák...

Vannak itt fiatal kismamák akikkel lehetne beszélgetni a témával kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
16/L vagyok és lehethogy terhes. Ezért szeretném felvenni a kapcsolatot egy korban hozzám hasonló kismamával. Jól esne egy beszélgetés arról hogy ő hogy élte meg a várandósságot és hogy mi vár rám is ha beigazolódik a terhességem. Köszönöm előre is a válaszadóknak a normális válaszokat! :)

2012. jún. 27. 15:48
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Szia! 23 éves vagyok és 35 hetes kismama. Nekem is nyugodtan írhatsz, ha szeretnél, én már a vége fele járok a terhességemnek, úgyhogy sok mindenre tudok választ adni :)!
2012. jún. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

szia :)

én 18 vagyok és 6 hetes :) nekem is nyugodtan írhatsz szivesen beszélgetnék én is valaki korombelivel :)

2012. jún. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz én már szültem, (2 éves kisfiam van) de 21 évesen szültem!És nem bántam meg :):)Írhattok nekem is nyugodtan!!

2012. jún. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
jézus mennyi fiatal kismama van :D pedig azt hittem csak én vagyok ennyire érdekes hogy 18 évesen kisbabát akarok :D
2012. jún. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
köszi nektek hogy ilyen segítőkészek vagytok..eldöntöttem..holnap tesztelek és meglátjuk mi a helyzet..most valahogy eluralkodott rajtam a kiváncsiság és a félelem..a sok kismamának meg gratulálok és szorítok hogy minden rendben legyen, a terhesség alatt is, és miután megérkezik a kis jövevény , akkor is :)
2012. jún. 28. 11:20
 26/39 anonim ***** válasza:
0%
Köszönjük, aranyos vagy! :) Mi is drukkolunk neked, hogy te is kismama legyél :) Majd írd meg az eredményt! :)
2012. jún. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Én 23 vagyok, és 7 hetes. :) Nekem is lehet írni. :)
2012. jún. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
49%

Én azért nem drukkolok neki, hogy 16évesen terhes legyen!


Én is fiatalon szültem, szép dolog az anyaság, de inkább még élje ki magát!

2012. jún. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
amondó vagyok, szerintem egy érettségi nem ártana a babázás előtt! én most érettségiztem, igaz már előtte teherbe estem, de csak pár héttel, így nem volt akadálya hogy befejezzem a sulit
2012. jún. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
kedves 29-es én is lediplomáztam már és én is csak pár hetes voltam.
2012. jún. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!