Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt fiatal kismamák...

Vannak itt fiatal kismamák akikkel lehetne beszélgetni a témával kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
16/L vagyok és lehethogy terhes. Ezért szeretném felvenni a kapcsolatot egy korban hozzám hasonló kismamával. Jól esne egy beszélgetés arról hogy ő hogy élte meg a várandósságot és hogy mi vár rám is ha beigazolódik a terhességem. Köszönöm előre is a válaszadóknak a normális válaszokat! :)

2012. jún. 27. 15:48
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

# 7-es vagyok.


Még mindig tartom magam ahhoz, hogy bárkinek válaszolok a kérdéseire, de azért nem drukkolok a Kedves Kérdezőnek, hogy babás legyen. Nagyon fiatal, és az iskolát azért el kéne végezni valahogy. 16 évesen amúgy is nagyon korai az anyaság. Sokak szerint még nekem is. Én is mióta az eszemet tudom babára vágytam, de 16 éves fejjel, biztos nagyon gyerek lettem volna hozzá. Főleg, hogy látom 23 évesen milyen a húgom 17 évesen. Szerintem én is ilyen éretlen lehettem ilyen idősen. :D

2012. jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Szia!én 23 vagyok és 35 hetes,de először mikor terhes lettem 18 voltam.habár én már nem tartom magam fiatalnak:Dkönnyebb biztos nem lesz az életed.amúgy a korról meg annyit,h nincs meghatározva ki mikor érik meg.van aki 30 évesen is gyereknek tartja magát anyának.az iskolát meg el lehet mellette végezni.
2012. jún. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
A szüleid, hogy állnának hozzá? Mert a gyámhatóság ugye tudod, hogy a szülőt jelöli ki gyámnak? (ha a házasságba nem egyeznek bele)
2012. jún. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Mi lett a teszt eredménye? Nagyon eltűntél!
2012. júl. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

Sziasztook :) Bocsi hogy nem írtam hamarabb, de csak ma teszteltem.

Ha minden igaz, akkor nem lesz picibabám :),de a napokban a biztonság kedvéért csinálok még egy tesztet, aztán természetesen annak az eredményét is leírom ide nektek.

Aztán a közeljövőben irány a doki. Hiszen ha nem a baba az oka annak hogy késik a menzeszem, akkor miinden bizonnyal valami más..

2012. júl. 2. 19:23
 36/39 anonim ***** válasza:
Azt hiszem nem haragszol meg, ha azt írom, hogy örülök neki, hogy nem lett pozitív a teszt! Bízom benne, hogy jól alakul az életed, és 5-10 év múlva gratulálhatok neked a pici babádhoz :o) !!!
2012. júl. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
nem, nem, dehogy haragszom! :)én is nagyon örülök :) és abba a 10 évbe már 2 baba is belefér :)
2012. júl. 3. 13:05
 38/39 anonim ***** válasza:
Úgy legyen :o)! Azért egy nőgyógyászt mindenképpen keressél fel!!!
2012. júl. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Szültél gyereket azoa lettél terhes?Miért késett mensid,ha negativ lett terhes teszted?
2021. nov. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!