Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek? 25 hetes kismama...

Mit tennétek? 25 hetes kismama vagyok.

Figyelt kérdés
Van egy lánytestvérem, aki tavaly szült. Sajnos a válság miatt nem állunk valami fényesen anyagilag, és azon vagyok kiakadva, hogy a testvéremék, akik elég tehetősek....mindenét eladja, amit a kisfia kinőtt. Babakocsi, ruhák, sterilizátor, kiskád....szóval mindent.Én is kisfiút várok. Mi nagyon jóban vagyunk, és nem értem, hogy miért nem segít nekünk. Megtehetné.Jogosan vagyok lassan felháborodva? Ti mit tennétek?
2009. júl. 8. 11:20
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ez igazán jólesett. Nem is ismersz. Mi az hogy minek válallok gyereket? Második baba, van egy 5 éves kislányunk. Saját vállalkozásunk van, ami igen, a válság miatt deficites lett. remélem kilábalunk belőle.
2009. júl. 8. 12:03
 12/22 anonim ***** válasza:
93%

utolso válaszolo iszonyat gonosz vagy!

miért kell sértegetni másokat és igazad sincs de látom nem sok pontod van ezek szerint mindenki lepontoz téged.

gratula hogy ilyen vagy ha ilyeneket tudsz csak irni inkább ne is irj felhuzol másokat!

2009. júl. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
95%

KEdves utolsó előtti, te egy igazán rosszindulatú ember vagy, tudod? Miért ne várhatná el, hogy a testvérétől megkapja a cuccokat? Milyen testvér az ilyen, akinek ez nem jön ösztönből? Nekem sajnos nincs tesóm, de a páromon és a bátyján látom, milyen az igazi jó testvérség. Mindig mindenben segítik egymást és ehhez nem kell kérni sem. Tudják és kész.

Sajnálom a kérdezőt, hogy a testvére nem vette észre magát és pénzt akar keresni rajta...

Fel a fejjel, biztos vagyok benne, hogy meg fogjátok teremteni a kicsinek mindazt, amit az élet így elvett tőletek. Boldog babavárást!

2009. júl. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Én is remélem, hogy minden rendben lesz. A nővéremnek azt hiszem, ezek után elmondom mit gondolok.
2009. júl. 8. 12:36
 15/22 anonim ***** válasza:
59%
Nem ertem miert kell mas valaszaira valaszolni?Adjatok tasnacsot de ne vitatkozzatok massal!Mindenkinek megvan a sajat velemenye,ha nem tetszik lepontozod es kesz de nem allsz le vitatkozni masokkal.Nem fog mindeki egyforma vigasztalo valaszt irni!A kerdezo majd kiszuri a neki legkezenfekvobbet,olyanok vagytok mint valami pletykas venasszonyok.
2009. júl. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
95%

Második vagyok.Picit furállom azt is hogy magától nem jutott eszükbe ,pláne hogy lány a tesód, ez nekem roppant érthetetlen.Én is szívesen veszem amit adnak, és örülök hogy nem kell egy babakocsira pl. 10 ezreket kiadni.De persze sok mindent veszünk mi is.

Én mondanám neki biztos, bár nekünk más a viszonyunk, mert maguktól ajánlották fel.Hátha nektek is sikrül megbeszélni.

2009. júl. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
95%

Szia! sajnos hasonló velem is történt úgyh én teljesen megértelek. Csak nálunk a férjem unokatesójáék ilyenek, viszont nekem ő (volt) a legjobb barátnőm.... elég nagy szívfájdalmam. Nekik ikrei vannak és mindig azt mondta h ő mindent eltesz és majd az öccsének meg nekünk ad mindent. Tavaly nagyon nagy sz@rban voltak és én minden nap feljártam hozzájuk, ahol tudtunk segítettünk rajtuk, tényleg jó baráti kötelességemnek éreztem, h segítsünk, mondjuk a férjem sokszor mondta h túlzásba viszem. Gondoltam ha mi sz@Rban leszünk majd ők is.....

Hát most látom csak h mennyire kihasznált.....

Minden nap itt megy el a házunk előtt, 7 hónapja vagyok babás, de eddig 1-szer jött be, h mi a helyzet az elején, azóta nem is hív, h mi a helyzet. aZT hozzá kell tennem, h rendeződtek a dolgaik, szóval már nincs szüksége ránk. Mikor megmondtuk h baba lesz, a férje mondta h ezt meg azt ne vegyünk ők odaadják, de a "barátnő" egy szóval nem említette és azóta sem. És én is úgy vagyok vele, h ha ő nem mondja h mit ad oda, én nem fogok menni hozzá kuncsorogni, h még utána én érezzem magam rosszul, pedig a pénz minket sem vet fel, talán a szülésig meg lesznek a legfontosabb dolgok, de ha a kisbabám hamarabb szeretne jönni, akkor még én sem tudom h mi lesz.

Akkor felhív ha a két lányára kell vigyáznom, de mostmár kitaláltam, ha hív akkor mit mondok.

Úgyh ha egy tanácsot megfogadsz: próbáljatok ti valahogy bevásárolni, csak a legszükségesebbeket megvenni, és ha egyszer a tesód sza@rban lesz, akkor ez a húzása jusson eszedbe. Én biztos nem fogom elfelejteni, mert nagyon fáj, nincs olyan nap h ne gondolnék rájuk, ezért is várom már, h megszülessen a babánk mert tudom, h ő mindent elfeldtet majd és nem lesz időm ilyeneken gondolkodni.

És még annyi, h sztem tök jogosan vagy felháborodva....

Üdv: 31 heteske

2009. júl. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
93%
Szia é n ugyanebben a cipőben járok és sajna ez ellen nincs mit tenni pedig annyit vigyáztam a gyerekére stb.. de ez van enegem nem is érdekel szard le!
2009. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Én is sokat vigyáztam a gyerekeire...mindegy. Ez van. Köszönöm a tanácsokat.
2009. júl. 8. 13:33
 20/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem akarok senki mellé állni, de nem lehet hogy azért viselkedik így a testvéred mert vállalkozók vagytok? Mármint lehet bután fogalmazok, de mi is azok vagyunk és sajnos még a saját családunk is azt hiszi hogy el vagyunk eresztve. Pedig sajnos nincs így. Hiába mondjuk hogy manapság nem könnyű még a kissebb tesóim azzal poénkodnak hogy mi gazdagok vagyunk. Meg a szüleink se igazán segítenek, mert ők is azt látják hogy nekünk biztos jól megy. Ők meg gürizhetnek. Én már kezdek hozzá szokni. Sajnos ilyenek az emberek. Néha már nincs pofám elfogadni semmit, mert látom hogy nem adják szívesen. És ez tényleg azóta van így mióta vállalkozunk. Mindenki furcsa lett. Pedig láthatják hogy használt cuccokat veszek. (Lehet csak azt gondolják smucig vagyok) Na bocsi hogy ilyen hosszúra sikerült. De én is ebben a cipőben járok..
2009. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!