Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek? 25 hetes kismama...

Mit tennétek? 25 hetes kismama vagyok.

Figyelt kérdés
Van egy lánytestvérem, aki tavaly szült. Sajnos a válság miatt nem állunk valami fényesen anyagilag, és azon vagyok kiakadva, hogy a testvéremék, akik elég tehetősek....mindenét eladja, amit a kisfia kinőtt. Babakocsi, ruhák, sterilizátor, kiskád....szóval mindent.Én is kisfiút várok. Mi nagyon jóban vagyunk, és nem értem, hogy miért nem segít nekünk. Megtehetné.Jogosan vagyok lassan felháborodva? Ti mit tennétek?
2009. júl. 8. 11:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Minél több pénze van az embernek,annál többet akar. De hogy még a testvérének sem segít? Milyen testvér az ilyen? Persze az is lehet,hogy csak szépen meg kéne kérned,mert elvárja.
2010. febr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Azota szultel es biztos tulelted,egyebkent ha valaki valamiert penzt adott ki es ha pl. a babakocsit olyan dragan adta el biztos markas cuccai lehetnek,ezert nem adta ingyen.En tavaly juli vegen szultem azota ket fele osztottam a kinott ruhakat,egy kolleganomnek es egy baratnom lanyanak.De a dragabb holmit el fogom adni,nem ajandekozom.
2010. febr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!