Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen elszívok napi 1...

Terhesen elszívok napi 1 doboz cigit. Mért nem bírják felfogni, hogy ez az én döntésem? Az elsőnek sem lett semmi baja.

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 15:31
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
85%
Hajrá gyerekkínzás már a méhen belül!! Úúúú, de utálom az ilyet, akinek ennyi akaratereje sincs!!! Pfff.
2009. júl. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
85%
miért is ne? szívj el inkább kettővel! te egybites!
2009. júl. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
84%

a gyereknek nem jut annyi oxigén amikor cigizel=FULDOKLIK!!!!

majd ha leválik tőle a méhlepényed és meghal, akkor majd a sírjánál cigizhetsz nyugodtan!!!!

2009. júl. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
54%
Anya mind hàrmunkkal szivta, egészségesek vagyunk, semmi bajunk! Mert alapvetöen méreg minden irànyban s sok embert föleg akinek nem lehet, felhàboritja ez a tény! én is dohànyzom és babàt akarunk, tudom hogy màr le kellett volna tennem, de ha tényleg az leszek én leteszem! Igy is elég szennyet eszünk, iszunk, minden nap! Te döntésed, te tudod mennyire szükséges ez neked!
2009. júl. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
87%
Hűűű lehet hogy nem a megfelelő oldalon teszed fel a kérdésedet. Itt nem hiszem hogy találsz olyat aki a pártodat fogja. Én azt mondom, mindenki azt és úgy csinálja ahogy neki jól esik. Igen, jól mondod, ez a te döntésed. Reméljük semmi baja nem lesz a babádnak. Ha esetleg mégis, akkor a te lelkiismereted bánja egy életen keresztül.
2009. júl. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim válasza:
88%

És Te miért nem bírod felfogni, hogy ÁRT a születendő GYERMEKEDNEK?

Azzal érvelni meg elég vicces, hogy "az elsőnek sem lett semmi baja". Szerintem ne kísérletezgess azzal, h baja lesz-e vagy nem...

2009. júl. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
84%
Jó kedélytborzoló a kérdésed. Azért őszintén , szerinted jót tesz, ha kevesebb oxigént lélegzik be a gyermeked?
2009. júl. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


Igaz, hogy a Te döntésed, de vajon megkérdezted a babát is? Neki is ez lenne a döntése??? Szegény nem tud még ellenkezni sem.

Az a szomorú, hogy mivel "az elsőnek sem lett semmi baja", ezért még csak meg sem próbálod letenni a cigit. Még erre a néhány hónapra sem.

2009. júl. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 Kathrin01 ***** válasza:
83%

Szia.

Én nem leszek veled arrogáns, mert az nem én lennék. A dohányzás valóban a te döntésed, de ahhoz nincs senkinek se joga, hogy egy másik életet is károsítson vele.

Tehát az a te dolgod, ha saját magad károsítod, de a babád már egy külön kis ember, attól, hogy te szülöd, még nem roncsolhatod az egészségét.

Szerinted az jó, ha a baba 9 hónapig ozgénhiányos állapotban van? és megszületése után is passzív dohányos lesz. Hát nem tudom...

Jó egészséget kívánok Neked és a picurnak és gondolkodj el azon, amit írtam.

2009. júl. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
84%

ne idegeskedjetek!

1: ő baja

2: szerintem KAMUU!

ha meg ennyi esze van akkor hajrá!

2009. júl. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!