Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap meghalt a nagymamám.38...

Tegnap meghalt a nagymamám.38 hetes terhesen ti elmennétek a temetésre?

Figyelt kérdés
Több, mint 200 km-t kéne utazni oda és vissza is. Nem tudom, mit tegyek.
2012. júl. 30. 09:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen elmennék.
2012. júl. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én 36 hetesen utaztam 180 km-t, orvos elengedett, a védőnő a lelkemre kötötte, hogy a kórházi csomag ott legyen az autóban. Ha nincs baj, nem nyílt ki a méhszájad, orvos engedi, akkor menj, de kórházi csomaggal. Részvétem!
2012. júl. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nekem 32 hetesen meghalt a nagypapam,akit nagyon szerettem. Egy masik orszagban elek es igy nem tudtam hazautazni (mindennel egyutt 10 ora lett vna) de a legnagyobb baj az volt h nem repulhettem. Temetese orajaban gyertyat gyujtottam es elmondtam egy imat. Ezektol fuggetlenul nagyon nagy lelkiismeretfurdalasom volt h nem mehettem el. Mai napig szegyellem magam,pedig azthiszem terhesen amugy is megbocsajthato "bun" ez. Na de a kerdesedre valaszolva: en elmennek. Bar en nagyon jol vagyok testileg lelkileg,pedig enis 38 hetes vagyok. A korhazi csomagomat bekeszitenem es elmennek mindenkeppen. Amennyiben megtehetem. Ha kocsival mennel akkor meg vegkepp. De ezt nrked kell erezned h mennyire birnad az utat vagy a lelki reszet.
2012. júl. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem is a testi részével van gondom, elvileg teljesen zárt méhszáj, hanem a lelki részétől tartok inkább. Nehogy a sok sírás beindítsa a szülést. Sajnos a dokim pont most van szabin. Anyu is azt mondja ne menjek, az ő édesanyja volt, de én még nagyon agyalok rajta.
2012. júl. 30. 11:06
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék, ha csak a 38hét az indok. A kicsi még akár 3hetet is bent lehet.
2012. júl. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
73%

De mikor lesz a temetés? Gondolom az még 1-2 hét.

(Legalábbis nálunk így volt.)

2012. júl. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Azt még nem tudom, feltételeztem, hogy még a héten.
2012. júl. 30. 11:24
 18/22 anonim ***** válasza:

Hát abból ítélve, ahogy vacillálsz a dolgon, szerintem ne menj. Itt többen közülünk gondolkodás nélkül mennénk, ha te nem, akkor inkább maradj otthon, és gondolj onnan a nagymamádra. Megszólni senki sem fog érte téged.


egyik előző

2012. júl. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak valahol igaza van. Nekem eszem ágában nem volt senkit megkérdezni, evidens volt, hogy megyek kinyílt méhszájjal is. Meg se fordult a fejemben, hogy szülni fogok, pedig veszélyeztetett voltam. Egyszerűen annyira máson (mamámon) járt az eszem, hogy bele se gondoltam, hogy szülés is lehet. És nem is lett.

De te gondolkozol, szóval nem vagy biztos benne, hogy akarsz menni. Inkább akkor maradj tényleg otthon, ott is lehet megemlékezni. Mert ilyen esetben tényleg csak arra fogsz gondolni, nehogy baj-szülés legyen ott és akkor, hogy biztos az lenne belőle.

Nem történik semmi gond ha nem mész, pláne ha anyukád is ezt mondja.

Nem vagyunk egyformák. Nem tőlünk fogod megkapni a választ, hogy mit tegyél. Csak te tudod , csak te érzed.

2012. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
73%
nem mennék el... 200km az sok. mki meg fogja érteni sztem, ha nem mész. a nagymamádon már úgysem segíthetsz sajnos.. :(( sajnálom, hogy ez történt.
2012. júl. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!