Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti megkeresnétek a szülőket...

Ti megkeresnétek a szülőket az alábbi helyzetben és elmondanátok, hogy nagyszülők lesznek?

Figyelt kérdés

A szüleim már lassan 2 éve elzavartak otthonról, olyan 20 éves lehettem (a történet lényege egy alkesz mostohaapa, akinek minden szavára ugrott, ugrik Anyám, ő az Isten. Persze engem utált, meg is lett az eredménye, 12 év alatt sikerült is kitennie otthonról. Azóta egyszer sem kerestek, én sem őket (tudom, itt lesznek hozzászólók, akik majd megfeddnek, miért nem keresem én őket, hisz a szüleim, de nem gondolom, hogy bárki is keresne egy olyan szülőt, aki egy hideg februári éjszakán kiteszi a gyermekét az utcára egy mocskos alkoholista családverő férfiért...)

Most várandós vagyok. Ti megkeresnétek őket a hírrel? Nem akarok én kapcsolatot velük meg semmi, meg valójában, szívem szerint nem is keresném meg őket... de ti hogy kezelnétek ezt a helyzetet? Ha belegondolok, hogy majd 1 év után találkozunk össze az utcán, és már velünk lesz a pici, az olyan... fura... hmmm??? mit gondoltok???



2012. aug. 3. 17:06
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

a terhességről tud, rokon mondta el neki, szóval az esély megvan.

remélem nálad jobban reagálnak, vagy legalább érdekli őket!

2012. nov. 11. 08:12
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Én ebben a szituban,nem keresném fel ezzel az anyámat(itt ugye rajta van a hangsúly)mivel nem állt eddig sem melletted ez kismamaként még érzékenyebben érinthet.Tudom hogy bárhogy bántott az anyád marad,ezért gondolkodsz ezen,de én megvárnám míg megszületik,küldenék egy fotót és onnantól rajta áll hogy él e a lehetőséggel,amit felkínálsz neki(roppant nagyvonalúan,és kezdeményezőként)

,nagymamaként,amit anyaként nem tett meg!

Sok boldogságot,és jó egészséget nektek!

2012. nov. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Megkerestem anyut levélben a neten. nem hagyott nyugodni a dolog. nagyon örült. szégyelli magát. azt írta félt az elutasítástól és minél több idő telt el,annál nagyobb lett benne a szégyenérzet. azóta tartjuk a kapcsolatot neten és a köv. héten el is jön hozzánk. Igazándiból megbocsátani sosem fogok neki, és fenntartásaim is maradtak vele kapcsoltban. soha nem is fogom megérteni és elfogadni amiért nem keresett. de legalább a gyereknek lesz egy nagyija.
2012. nov. 24. 18:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!