Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10hetes vagyok és a B6 vitamin...

10hetes vagyok és a B6 vitaminon kivül más vitamint nem szedek. Annyi mindent hallottam róluk, hogy ha nem muszáj akkor én meglennék nélkülük. Régen sem voltak ennyi féle vitaminok, mégis egészséges gyerekek születtek. Árthatok ezzel a kicsinek?

Figyelt kérdés
2008. máj. 8. 10:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

A harmadik valaszado felhaborito!En is rosszul voltam az Elevittol es ha kicsit jobban utanna olvasna akkor tudna,hogy a a nyitott gerinc meg stb ellen a folsav van kitalalva csak az elevitbe van meg mellette 1 csomo mas vitamin is.

Engem letiltott a dokim az Elevitrol(pedi o irta fel),mert 10 napig amig szedtem meg a viz sem maradt meg bennem,most folsavat szedek es megprobalok minnel tobb gyumit enni.Most fog lejonni a verkepem,ha esetleg szukseg lesz valamire akkor szedem melle,de NEM az Elevitet!

Amugy gratulalok!Boldog baba varast es konnyu szulest!


En 9 hetes vagyok..... :o)

2008. máj. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak : Köszönöm, végre egy okos ember!
2008. máj. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Az utolso valaszado vagyok,meg most olvastam,hogy mit irt a 3. valaszado lentebb....

1.en szedtem folsavat terhesseg elott 2 honappal,a doki ajanlasara

2.IGEN!az Elevittol voltam rosszul es nem a terhessegtol!Az elevittel non stop hanytam es sem elotte(mielott elkezdtem volna szedni)es sem most hogy mar nem szedem nem vagyok rosszul.Miota abba hagytam 1x sem latogattam meg a wc-t....azzal az indokkal,h a fejemet dugjam ele!

Ha van kedved privit is irhatsz!

:o*

2008. máj. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ja az utolsó előttinek. Azutolsónak annyit, hogy a kérdező levonhatja a következtetést, de mindenki más és mindenki máshogy reagál.A legjobb pedig ha az orvos dönti el kinek mi a jó, mert mi csak páciensek vagyunk, te pedig egy vagy aki nem bírta a készítményt , csak az a probléma , hogy a kérdező semmit nem próbált szedni! A 3. válaszoló.
2008. máj. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem a 3. válaszoló vagyok (de én is szedem az Elevitet), de nem értem, miért nevezed "felháborítónak". Itt véleményeket fogalmazunk meg, és legjobb tudomásunk szerint igyekszünk megosztani egymással a tapasztalatainkat, mit mondtak orvosaink stb. A 3. válaszoló is odabiggyesztette a végére, hogy "szerintem". Én kíváncsiságból elolvasok minden véleményt és az olyanoknak is örülök, amik nem feltétlen egyeznek az enyémmel. Mindenki úgyis saját belátása szerint fogja eldönteni, mit tesz végül. Szép babavárást mindenkinek!
2008. máj. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Meg kellene gondolnia a kérdezőnek, hogy mi az amit őneki szednie kéne,mert a semmi az nem túl jó. folsav , magnézium, .... szóval a Dokid nem ajánlott semmit?

Itt van még a kérdező?

2008. máj. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Annak írok aki NEM A 3. válaszoló! Az előbb válaszolt!

Én a harmadik vagyok És kösz. Télleg csak egy vélemény volt és télleg odaírtam hogy: SZERINTEM ! Kösz

2008. máj. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit. :-) ("Hármaskának" :-)) Ezen az oldalon nagyon segítőkész lányok vannak, igaz, sokszor előfordul, hogy a vélemények nem egyeznek, de ez így van jól. Ezért még nem kéne lehurrogni egymást. Tényleg, ahogy előttem írta valaki: ha az orvostársadalomban ekkora véleménykülönbségek vannak, hogy ne lenne közöttünk is???
2008. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

En azert irtam ,h felhaBorito,mert szegeny kismamara sztm a fraszt hozzatok.Persze,igazatok van h ez 1 ilyen oldal ahol a tapasztalatainkat es a velemenyunket oszthatjuk meg 1massal...de lehetne kicsit maskepp isAmugy a velemennyel nem sok baj volt csak a stilussal...sztm inkabb az szurt szemet mindenkinek,nem a velemeny.Bocsi nem akartalak megbantani ,sem megserteni.

De gondoj bele,ha az elso babajat varja,most bizti halalra remult....

2008. máj. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Nikcsi ***** válasza:
100%

Sziasztok!


En nem szeretnek vitaba szallni senkivel, csak leirom hogy en mit gondolok. Tervezett babat varok (nem Mo-on elek), meg a teherbeesesem elott elkezdtem szedni egy itteni terhesvitamint, ugy hivjak Pregnacare. Szerintem a folsav nagyon fontos a 12. hetig es ebben benne van, valamint a munka meg a haztartas mellett sajnos nem mindig tudok odafigyelni arra hogy mibol mennyit kene ennem hogy minden vitamin szintem a helyen legyen, ezert tartom jo otletnek a terhesvitamin szedeset. Persze ezt mindenkinek sajat maganak kell eldontenie. A verkepem hal istennek jo lett, eddig nem kell semmit sem pluszba szednem. Termeszetes azert probalok mellette minel tobb zoldseget, gyumolcsot fogyasztani, de en igy szemely szerint nyugodtabb vagyok.

Mindenkinek boldog babavarast kivanok!


16 hetes kismami :)

2008. máj. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!