Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10hetes vagyok és a B6 vitamin...

10hetes vagyok és a B6 vitaminon kivül más vitamint nem szedek. Annyi mindent hallottam róluk, hogy ha nem muszáj akkor én meglennék nélkülük. Régen sem voltak ennyi féle vitaminok, mégis egészséges gyerekek születtek. Árthatok ezzel a kicsinek?

Figyelt kérdés
2008. máj. 8. 10:33
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ, egyébként tényleg van 1-2 olyan

hozzászóló aki elég nyersen fogalmaz. Szerintem ez egy

olyan oldal, ahol kérdezünk ha valamit nem tudunk, és meg-

próbálunk segiteni amiben meg tudunk!

De ez is emberfüggő dolog, ki ilyen ki olyan SAJNOS!!!

2008. máj. 8. 16:05
 22/24 anonim ***** válasza:

Ha még valaki itt van!

Elég durva dolgok vannak sajnos, sosem szabad megijedni,mindig a tisztázatlan dolgokat a saját orvossal kell megbeszélni, ez az oldal tapasztalatcserére alkalmas, de nem biztos hogy mindenkinek jó a válasz-különbözünk. Szóval a legjobb ha a kismama tisztában van a dolgok előfordulásával és következményeivel, de ha a Doki azt mondja egy normál vérkép után, hogy nem kellszedni semmit, mert minden a legnagyobb rendben, hát igen akkor nem kell szedni semmit.Sajnos a vasat stb-t mindig jobb a terhesség előtt felpumpálni és inkább elhagyni a szedést ha már nem kell, mint neki se állni és utólag derül ki hogy kellett volna. Szerintem amikor orvosilag kiderül a terhesség majd rákérdezel az orvosra biztos akkor is elég ha szedni kell valamit.általában 4-6 hetesen lehet tudni, de még ott lesz 8 hónap!!

2008. máj. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Látom azért elég sok mindenkit meginditott ez a téma!

Köszönöm mégegyszer!!!

2008. máj. 8. 19:05
 24/24 anonim ***** válasza:

Szia!!

Étkezz rendesen,sok zöldség gyümölcs!Én Neo-Ferro-Folgammát szedek a terhességem elejétől kezdve,mást nem szedhetek!Ez nem árt,s neki is kell a vas,és a folsav,a fejlődéséhez!!

28 hetes kismama

2008. máj. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!