Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha fogadott orvosotok van,...

Ha fogadott orvosotok van, akkor mindig a magánrendelésére jártok?

Figyelt kérdés

Milyen gyakorisággal mentek?

Sztk-s rendelésére is mentek, ha gyakrabban kell menni?


2012. aug. 12. 19:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A terhesség megállapításánál és a szülés utáni kontrollon voltam csak a dokinál magánrendelésen, ill. egyszer, mert problémám volt. Ezen kívül midig a kórházba jártam hozzá terhesgondozásra havonta egyszer. Ott is kértem fel.
2012. aug. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Magánba járok, havonta 1x kell mennem, a végén 2x, de fele összeget kér el, úgy tudom.

A vérvételeket mindig a kórházban végzi, akkor nem kell fizetnem.

Ha gondom van, külön fogad a magánrendelésen, akkor sem kér el plusz pénzt.

2012. aug. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Gyógyszer ügyben telefonálj (nálunk így van, amúgy első válaszoló vagyok) és akkor az u.h.-ot is telefonon meséld el neki. A gyógyszer receptért csak beugrassz majd az asszisztenséhez, azért nem kell külön fizetni. (nálunk így megy) amúgy havi 2-3 alkalommal csak nem fog vizsgálni. Nekem a 30.-héttől 3 hetente kell mennem mert terhességi cukor van nálam, de azért az sem havi 2-3 alkalom. Amúgy mi sem bírnánk azt anyagilag.
2012. aug. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, telefonálok, de lehet, hogy kellene hozzá egy hüvelykenet vizsgálat, mert a gyógyszertől vérezni kezdtem a 23. héten!!!!!

Ezért kell másik gyógyszer.

Akkor hívtam volna, hogy vérzek, de nem vettem fel, bementem az sztk-ba, ott mondták, hogy azonnal hagyjam abba a gyógyszert.

Akkor felhívom.

Az sztk 30 perc, a magánrendelése bő 1 óra távolságra van. És van még két pici gyerekem. Szóval a pénzen kívül nem mindegy, hogy ilyen esetbe hova kellene mennem.

2012. aug. 13. 12:14
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem mehetsz nyugodtan SZTK-s rendelésére is. Ha ő a fogadott dokid, ő vezeti le a szülést szerintem mindegy hova mész. Szerintem neki is teljesen mindegy lesz ha nem egy pénzéhes... :)


Én is magándokihoz járok, nekem azt mondta hogy menjek nyugodtan hozzá a kórházba, és úgy nem kér tőlem pénzt.

Boldog Babvárást!

40 hkm

2012. aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!