Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor végzik a terhesség...

Mikor végzik a terhesség alatt a méhszáj vizsgálatát? És hogyan csinálja az orvos? Kellemetlen?

Figyelt kérdés

2012. aug. 27. 13:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

9. vagyok.

Az első terhességemnél nézték a végén, de azt hittem leugrok az vizsgálószékből annyira fájt. 1 ujjnyira voltam akkor nyitva.

Most jutott eszembe, hogy az első terhességemnél közben is nézték egyszer, de az nem fájt, olyan volt mint egy általános vizsgálat.

2012. aug. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

elsö vagyok


én is németországban élek, és a kiskönyvben ott van hogy minden alkalommal be kell írni milyen a méhszáj.

Itt nekem minden ismerösömnél néztek ilyet. most szültem a másodikat és nem rég beszélgettem erröl a barátnöimmel és mindenkinek nézték mindig.


otthon orvosa válogatja, de elvileg kellene. ez semmi féle vetélést nem okozhat mert nem turkál meg (mint szülés elött, mikor konkrétan azt nézi mennyire nyitottt), hanem csak megtapintja hogy zárt és feszes. Mi van ha a 20-ik héten nyilik már? nekem a 30-ikon kezdett nyilni.

2012. aug. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
29 hetes vagyok, az én dokim a múlt héten, a 28.heti kötelező nőgyógyászati vizsgálat alkalmával nézett csak méhszájat. Én nem éreztem semmit, zárva vagyok még.
2012. aug. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Szia,

Nekem ma volt ilyen vizsgálatom.

És sziszegtem , mert nem volt annyira jò érzés. Kicsit befeszültem.Nekem 2szer volt, most vagyok 38 hetes.

Erre azt mondta a dokim, hogy akkor hogy fogom bírni a szülést?

Kicsit kiakadtam, mert szerintem màs fajta lesz a fájdalom, remélem.

A szülési fájdalom természetes érzésnek gondolom, bár még nem szültem soha,ez nem az.

2012. aug. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!