Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akiknek nincs fogadot...

Kismamák akiknek nincs fogadott orvosuk, nem érzitek igazságtalannak a kórházi elbánást?

Figyelt kérdés
Több mint egy hete kórházban vagyok, nem hajlandóak hazaengedni, minden doki mást mond. De akinek van fogadott dokija az már haza is mehet ma, mert panaszmentes, ugyanúgy mint én, és alig töltött benn pár napot. Undorítónak találom hogy nem végzik a dokik a munkájukat azért mert nem tömöm tele a zsebüket, hiszen ez a munkájuk...
2012. aug. 28. 11:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen, legközelebb én is fogadok dokit, de eddig teljesen panaszmentes terhességem volt, nem éreztem szükségét. Aztán egyik pillanatról a másikra irány a kórház. Az osztályvezető főorvos szava számít az esetemben, ő akarja megindítani a héten, de nemtudja mikor, majd ha kevés műtét lesz valamelyik nap..... De hiába kérem hogy engedjenek haza, nem hagyják, pedig mindenkivel aláiratnak olyat hogy saját felelősségre távozott...
2012. aug. 28. 13:14
 12/14 krisztivan ***** válasza:

Én is a Péterffybe szültem.Pénteken akart az ügyeletes befektetni(idő túllépés miatt)mondtam,hogy nem fog senki semmit csinálni velem hétvégén és szivesen besétálok minden nap a vizsgálatokra.Mondta OK.Hétfőn inditotta.

Velem korrektek voltak.Sajnálom ha neked rosszul sül el ez a szép időszak:-((

2012. aug. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is azt gondolom, hogy egy megindult- visszatartott szülés esetén senki nem meri vállalni a felelősséget:(, ezt Te teheted meg olyan formában, hogy fogod magad és hazamész, kötelesek kiadni olyan papírt, amit aláírsz, hogy saját felelősségedre távozol. E mellé mint feljebb írta valaki, igérd meg, hogy minden nap bemész ha kell, hiszen közel laksz.

Ha nincs semmi gond a Babával vagy Veled, ne engedd megindítani a szülést csak azért mert épp ráér a doki.

Szóval én mindenképp hazamennék, jogod van hozzá, amennyiben sem a Baba, sem Te ne vagy életveszélyben.

2012. aug. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Azt mondta az egyik doki hogy hazamehetek pár órára hétvégén de esténként vissza kell jönnöm, a létszám miatt..... Mert hétvégén kevesen voltunk. Kérdem én, hogyha meg majd nem lesz elég hely akkor kidobják a szerintük kevésbé betegeket? Nemis akarom írni melyik kórház de nem a főváros, csak az egyik megyeszékhely.
2012. aug. 28. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!