Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak engem idegesít a "terhesn...

Csak engem idegesít a "terhesnyelv" és a mai terhes nők viselkedése?

Figyelt kérdés

Kismamika, pozi teszt, pocaklakócskám, stb.


Értem én, hogy a várandós nők a föld fölött két méterrel járnak, és boldogok, ez természetes, de ez egy kicsit túlzás, mintha azt mutatnák ezzel,hogy csak ők lehetnek terhesek. Régen ilyen nem volt. Most azt látom, hogy a terhes nők alig mozognak, már-már eszelősen óvják magukat minden környezeti behatástól és mindeközben úgy tesznek, mintha ők lennének a föld középpontja. Tisztelet a kivételnek.


2012. aug. 31. 15:29
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
31%
utolsó, egyetértek!
2012. szept. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Te nem tudsz vitatkozni. Ésszerűtlenül reagálsz. Igen, voltam már terhes. Ha elolvasod mégegyszer a kérdést, akkor talán megérted, hogy én nem szidok senkit,arra voltam kíváncsi, hogy egyedül vagyok-e ezzel a gondolkodással. Nem vagyok egyedül, 3 oldalon keresztül többen is egyetértettek velem. Én nem vagyok irigy, sőt, örülök,hogy elbírom a saját súlyom épp, te viszont nem vagy valami nagyeszű. És nem azért, mert nem értesz egyet velem, hanem azért, mert nevetségesen reagálsz. Nem én fújtam fel a dolgot, hanem te.


Nem vitázom:) Te fújod fel a terhesség témát. Te kivételezel most is senki nem kérte :) Én aztán meg nem idegeskedem nyugodt lehetsz.Ki se forgattam a szavaidat de te annál inkább fikázod itt a terheseket, hogy mégis mit képzelnek magukról, hogy becéznek dolgokat, boldogok mert ezek a problémáid. És kérdem én még mindig : NEKED ETTŐL KEVESEBB LESZ?? ;) És miért nem lehet leírnom a véleményemet a kérdésedről? Ide csak az írhat aki veled egyet ért? Fogadni kell az ellentétes kritikát is. Meg te nem minősítettél??? Lehet nem személy szerint mutogatással, de te mindnekit leminősítettél aki nem úgy gondolkodik mint Te. Szerintem kicsit ezen gondolkozz el. És igen nem érkezik válasz arra, hogy voltál-e valaha terhes vagy esetleg szeretnél. Pedig már mások is kérdezték. Így megint csak marad az h irigység az egész. Ne félj egyszer neked is lesz :) És nyugi jól vagyok nem idegeskedem sőt sokkal jobban érzem magam :) Szép napot Neked!!! :)

2012. szept. 2. 10:16
 33/36 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem is rendkívül idegesítő ez a "pocaklakócskám" meg "aprótalpú" meg a társai.

Tisztára mint az agyatlan ostoba plázacicák...szoli, hambi, üccsi, kari, bari, nari, ari, örihari, szupcsyhhhhhhh, láwcsyhhhhhh, bocsika, király előlap a telcsire...

2012. nov. 25. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
59%

12 hetes vagyok, de ennek ellenére én is rosszul vagyok a magukat mártírnak beállító terhes nőktől, meg attól a típustól is, (előző oldal), aki a világ közepének érzi magát, mert terhes. Senkit nem érdekel, a legközelebbi családtagokon kívül. A terhes-nyelvről: valóban irritáló. "Kedvencem": manócska, babóca, MOSOLYGOMBÓC (!) Jézusom !

Szóval Kedves Kérdező, nem vagy egyedül....


12 hetes terhes lány.

2013. jan. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
64%
lehet, hogy gáz, de nekem a mosolygombóc és az aprótalpú tetszik, cuki :D pedig egyébként idegesít a plázanyelv. persze ha ezredszer hallanám ezeket a szavakat, biztos idegesítene, elsőre a pocaklakó is cuki volt.
2013. márc. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Borzasztó idegesítő, eskü úgy csapkodnám azt, aki így beszél! Óvodás kisdedó szint...
2018. szept. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!