Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed abortusz? Hogy lehet...

Missed abortusz? Hogy lehet túlélni? Lelkileg? Fizikailag?

Figyelt kérdés
10 hhét elején járok. Nincs szívhang, pénteken műtenek, ha holnap sem találnak szívhangot. Pálcikával v mivel fognak tágítani?az mennyi ideig tart míg felteszik?fáj?ÉS h lehet ezt feldolgozni??sírk egésznap!lehet még gyerekem ezekután???ez a második vetélésem, az első 5 hetesen votl akkor kiürült minden. most se görcs se vérzés :(

2012. szept. 12. 07:55
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy álltok anyagilag, de ha kicsit jobban, akkor én nagyon jó szívvel ajánlom Neked és minden hasonló helyzetben lévő nőnek a Mediklinik egynapos sebészetét.

Itt NINCS előzetes tágítás, mindenki ért és majdnem mindenki beszél magyarul, nincs messze Budapestről és azt az emberséges, kedves empatikus bánásmódot, amiben ott részem volt sosem felejtem el, nagyon sokat segített nekem lelkiekben. Ezen kívül szakértő, nagyon jó orvosok végzik a beavaztkozást. konkrétan egy másodpercre sem fájt semmim.

[link]

2012. szept. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Olvasgassátok Singer Magdolna könyveit. Segíthetnek lelkileg feldolgozni.
2012. szept. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Holnap reggel megyek be, hát most már 100%ig félek, főleg ettől a tágítástól! :( Már nem is a műtéttől tartok, hisz akkor aludni fogok!IStenem bár már túl lennék ezen :'( Holnap ha lesz erőm írok, és köszönöm a sok tapasztalat megosztást!Erőt adtatok, h ne adjam fel!
2012. szept. 13. 20:53
 14/37 anonim ***** válasza:

Gondolok Rád holnap!

Ha még így utólag elfogadsz egy tanácsot: tudom ,hogy nagyon nehéz lelkileg, de próbálj megnyugodni. Én nagyon kiborultam, már a műtétre is zokogva toltak be. Az orvosom mondta, hogy még az altatás alatt is végig folytak a könnyeim. Meg is lett az eredménye: belázasodtam és 80/50-re esett le a vérnyomásom. 2 napig egyfolytában gyógyszereztek és infúzióztak, és a csütörtöki műtét után csak vasárnap reggel engedtek haza.

Vigyázz magadra!

2012. szept. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Túl vagyok rajta :,( de még csak a tágításon. Szörnyü volt. Nagyon fájt és sírrtam. De inkább a lelkem fáj de nagyon :,( délben mütenek . Istenem h fogom ezt feldolgozni :,( ne haragudjatok, h itt nektek írok de férjenet csak látogatási idöben engedk be :,(
2012. szept. 14. 08:59
 16/37 anonim ***** válasza:

Szia! Kitartást. Nagyon erős vagy és a legrosszabb részén túl vagy. Gondolok Rád. Ettől erősebb leszel és rengeteg nő átmegy ezen, több, mint gondolnánk.

Nehéz időszak ez, de nem is olyan sokára születik majd egy gyönyörű egészséges kisbabád, aki kárpótol majd a fájdalmakért.

A szívedben ott lesz a baba és hamarosan jobban leszel. Este pihenj sokat, egyetek valami jót és nézz valami számodra kedves filmet... Szerintem lélekben most sok nő Veled van, főként azok, akik átéltek hasonlót.Sajnos ez is a női lét része, sok nehezet hoz.

2012. szept. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Bizony, Veled vagyunk. Nagyon-nagyon drukkolok, hogy a következő babádat már ki tudd hordani!!!
2012. szept. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Túl vagyok rajt :( nem éreztem semmit, sírva altattak el, sírva is keltem :( Egy éjszakát kellett csak bent maradnom, mert a dokim már előtte nap látta, h lelkileg nagyon nehezen dolgozom fel :( bár erős görcseim voltak utána, de az semmi a lelki fájdalmamhoz képest!olyan ürességet érzek most belül!Mindenki nagyon kedves volt velem a kórházba, a dokik is nyugtattak, h nagyon kicsi a valószínűsége, h újra előfordul ez.De rossz volt ott bent, mindenhol kismamák, másik oldalról áthallatszott a csecsemők sírása :'( 3 hónap után próbálkozhatunk újra!ezt a részt már várom, de persze rettegek is!Köszönöm, h velem voltatok itt, lélekben, sokat segítettetek!
2012. szept. 15. 11:09
 19/37 anonim ***** válasza:
Sok erőt kívánok neked! Ha gondolod, majd írd meg ide, ha sikerült a babó! Ezt a terhességet meg próbáld meg elengedni. Nemsokára lesz halottak napja, úgyis mentek a temetőbe, ha jól esik, gyújts meg neki egy gyertyát a mindenki keresztjénél, hátha könnyebb lesz letenni, ha akkor is úgy érzed még, hogy nyomaszt az emlék.
2012. szept. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Jajj Drága, mint ha csak magamat olvasnám.Mondtam, hogy nem lehet felkészülni arra a hülye tágításra:(Se erre az egészre lelkiekben sem.DE fel a fejjel és hamar letelik a 3 hónap és nagyon hamar egészséges kisbabád-kisbabánk lesz!Ez adjon erőt Neked is!
2012. szept. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!