Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed abortusz? Hogy lehet...

Missed abortusz? Hogy lehet túlélni? Lelkileg? Fizikailag?

Figyelt kérdés
10 hhét elején járok. Nincs szívhang, pénteken műtenek, ha holnap sem találnak szívhangot. Pálcikával v mivel fognak tágítani?az mennyi ideig tart míg felteszik?fáj?ÉS h lehet ezt feldolgozni??sírk egésznap!lehet még gyerekem ezekután???ez a második vetélésem, az első 5 hetesen votl akkor kiürült minden. most se görcs se vérzés :(

2012. szept. 12. 07:55
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek!Neked is utolsó, hát igen a tágítás..szörnyen fájdalmas dolog!Bár nekem szerencsére csak 2 percig tartott a dolog, hamar megvoltak vele!de azt hittem lerúgom a dokim fejét, persze nyugtatott, h csak egy sima vizsgálat, hát persze, akkor kicsit elmosolyodtam, mert egyből te jutottál eszembe!dehát ők férfiak h is tudhatnák, hisz velük nem csináltak sosem ilyet!Kicsit már nyugodtabb vagyok, már nem sírással telnek a napjaim, csak akkor sírok, ha valaki rákérdez a dolgokra!Holnap megyek a gyógyszertárba, feltöltöm magunkat E és C vitaminnal, hátha hamarabb regenerálódik a testem!Ami nagyon fura, h eltűnt a pocakom, teljesen lapos :( Szal tükörbe sem nézek, mert annyira rossz érzés!Olyan jó h meghallgattatok!!!!!!örökké hálás leszek Nektek!
2012. szept. 17. 14:43
 22/37 anonim ***** válasza:
Bárcsak az én pocakom is eltűnt volna egyből.Nekem még azóta is van egy kis puffanat és így sokkal nehezebb:(A cicijeim viszont szépen "leapadtak".Már rám sem jön sírógörcs ha babát látok vagy pocakos nőt.Már képes vagyok csak arra koncentrálni, hogy én is kismama szeretnék lenni újra-és jó hamar!Kívánom Neked is ugyan ezt és még egy jó adag kitartást, erőt és türelmet:)
2012. szept. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem írni, hogy én ezek a vitaminok mellé ajánlanám neked a folsavat is!Nekünk előtte is sikert hozott, most is bízom benne:)
2012. szept. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Gondoltam megosztom Veletek, 3 hónap pihi után az első próbálkozós hónapban, ma reggel egyértelmű pozitívat teszteltem :) Félek nagyon, de most már muszáj mindennek rendben lennie!
2012. dec. 31. 14:41
 25/37 anonim ***** válasza:
De jó!!!!Nagyon örülök nektek!!!!! Minden rendben lesz!!! Látod milyen hamar sikerült?:-))))
2012. dec. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
De jó, gratulálok! Kívánom, hogy most problémamentes, boldog várandósságod legyen!
2013. jan. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Nagyon kedves vagy, hogy eszedbe jutottunk így ismeretlenül is és, hogy írtál!

Nagyon nagy öröm ezt olvasni és remélem, hogy rá fognak akadni olyan aggódó lányok és nők, akik hasonlón mentek keresztül és aggódnak, hogy később sikerül-e majd nekik.

Boldog és könnyű babavárást kívánok, majd értesíts minket a fejleményekről.

2013. jan. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Igen, azért is írtam le, h mások is lássák, van fény az alagút végén!

Egyenlőre minden oké, peteéréstől iszom a palástfűteát, és pozi teszttől kapom a duphastont!Tegnap pedig voltunk a geentikai és immunológiai vérvételen, ahol kaptam első körben vérhigító tablettát, valószínű emiatt állt meg a baba fejlődése legutóbb!Amint megjönnek az eredmények, kiderül, h a tablettát kell e szednem a 28. hétig, vagy szúrnom kell magam injekcióval végig!

Szóval, akinek volt már vetélése, érdemes magát kivizsgáltatnia ilyen téren!

2013. jan. 8. 13:55
 29/37 A kérdező kommentje:
Csütörtökön voltam dokinál, most vagyok 5 hetes 4 napos, láttunk petezsákot és benne szikhólyagot :) 2 hét múlva kontroll :) Majd szorítsatok, ha erre jártok, és olvassátok :)
2013. jan. 13. 09:32
 30/37 anonim ***** válasza:
Hajrá!! Nagyon örülök, hogy sikerült! Problémamentes várandósságot és egészséges pici babát kívánok!!
2013. jan. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!