Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed abortusz? Hogy lehet...

Missed abortusz? Hogy lehet túlélni? Lelkileg? Fizikailag?

Figyelt kérdés
10 hhét elején járok. Nincs szívhang, pénteken műtenek, ha holnap sem találnak szívhangot. Pálcikával v mivel fognak tágítani?az mennyi ideig tart míg felteszik?fáj?ÉS h lehet ezt feldolgozni??sírk egésznap!lehet még gyerekem ezekután???ez a második vetélésem, az első 5 hetesen votl akkor kiürült minden. most se görcs se vérzés :(

2012. szept. 12. 07:55
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Visszatértem a kérdéshez, h tudassam veletek, kislányunk lesz!:) A 24. hetet tapossuk jelenleg!Csatolok egy képet a kis hercegnőnkről!

[link]

2013. máj. 24. 11:23
 32/37 anonim ***** válasza:
Így ismeretlenül is nagyon örülök a boldogságodnak! De jó!!!:) Nagyon édes a kis hercegnő!:)
2013. máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Sziasztok, ígéretemhez híven, 2013 szeptember 3.án, reggel 7.38perckor megszületett várva várt kislányunk, Hanna 3450gr 54cmrel :) Köszönöm, h nyomon követettek minket!

Ez pár órás kép róla:

[link]

Itt pedig már 4 hónaposan :)

[link]

2014. jan. 7. 19:47
 34/37 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok :) Nagyon szép időszaknak néztek elébe! Mihamarabbi felépülést a szülés után és boldog babázást, később pedig könnyű gyereknevelést Nektek. Nagyon szép nevet választottatok.
2014. jan. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Megnéztem a képeket is, nagyon szép kislány :)
2014. jan. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Iszonyú régi a kérdés és a válaszok is, de hátha a kérdező még olvassa ezt! Könnyeket csalt az egész a szemembe és borzasztó jó volt olvasni, hogy megszületett a kisbaba. <3
2018. nov. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Istenem, de jó, hogy végig leírtad a folyamatot. Nekem tegnap derült ki, hogy valószínűleg missed ab, azóta csak sírok. Ma kell mennem beutalóért a műtétre, fogalmam sincs mi lesz, totál ki vagyok. Olyan jó volt olvasni a történeted! Gratulálok a kisbabádhoz!
2023. aug. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!