Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hatodik hetes terhes vagyok...

Hatodik hetes terhes vagyok és 5 perce elkezdtem vérezni. Elvetéltem, vagy mi ez? Nincs itthon a párom és iszonyúan félek. Hallottam, hogy néha picit vérezhetek, amikor meg kéne jönnie, de most egyáltalán nem ott tartok.

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 21:05
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Higgyétek el, tényleg csak reggel tudok orvoshoz menni. Nem Budapesten lakom, falun. De ugye talán holnap is tudnak segíteni a babámon??? Ugye az még nem túl késő? Nagyon szomorú vagyok. :(
2009. júl. 30. 22:02
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt barnás pecsételő vérzésem, úgyanígy este kilenkor 10 hetesen. Én bementem az ügyletre, egy öreg doki megvizsgált, de ultrahangal nem, biztatott. Bentartottak, mert hétvége következett. Ultrahang kimutatott kis vérömlenyt a petezsákon, ez 4 nap alatt szépen felszívódott. A magándokim is meglátogatott miután felhívtam másnap. Azt mondta ő nem ment volna be a helyemben éjjel, mert ezzel ők se tudnak mit csinálni ilyen korai terhességnél. HA baba el akar menni, elmegy, vagy fejlődési rendelleneség vagy bármi más miatt. Szóval kaptam valami hormon gyógyszert és az is segített. De én tényleg csak nagyon keveset barnáztam!!! Lényeg hogy végig feküdtem, pihntem és biztos voltam benne hogy a baba jól van.
2009. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

22:00s vagyok -nem hülyíteni akartam, csak leírtam, h anno én is véreztem (vagyis inkább barnáztam) mégis van babám. sőt, azzal kezdtem h menjen dokihoz amilyen gyorsan csak tud.


Kérdezőnek- esetleg barátok/ismerősök/rokonok/szomszédok nem tudnának bevinni a legközelebbi ügyeletre? Ne légy szomorú, egyrészt minden rendben lesz, másrészt pedig ha a legrosszabb történne, annak is biztosan megvan az oka. De nem fog, nagyon szorítok érted!

2009. júl. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Szurkolok neked és írd meg légyszi hogy jól vagytok e?
2009. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Most tudtam elérni a dokimat, kinyomoztam az otthoni számát. Nagyon kedves volt, azt mondta, pihenjek és reggel menjek be, mert a hatodik héten ha baj van, sajnos akkor sem lehet mit csinálni. De ha semmi tünetem nincs reggel, akkor is látni akar. Nem bíztatott, de nem is mondta azt, hogy mindenképpen nagy baj van. Csak arra kért, hogy pihenjek és ne idegeskedjek.
2009. júl. 30. 22:14
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Akkor pihizz le, és próbálj meg aludni. Ilyen későn már én sem mennék be, viszont tutira vízszintbe vágnám magam, és reggelig nem kelnék föl. Nagyon szorítok neked én is!

35hetes km.

2009. júl. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de jó, ügyes vagy h kinyomoztad a számát :) fel a fejjel és holnap írd meg lécci h mi lett a vizsgálat vége. nagyon szurkolok!
2009. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm! Megpróbálok aludni. Bárcsak minden rendben lenne a kis Babómmal...
2009. júl. 30. 22:39
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj! Rendes piros vér vagy olyan rózsaszínes barnás mint mensi után?

Nekem is kb 6 hetesen volt ilyen, lefeküdtem pihizni, másnap mentem dokihoz, mondta h ez normális. Csak az élénk piros vérnél, görcsöknél, darabos vérzésnél van gond. Ha ilyened nincs, nem lesz baj.Ha van otthon Magne B6 vegyél be!

És ilyen helyzetben ne írj erre az oldalra, hanem dokit hívj fel. Tudom, hogy sokan jót akarnak,de engem ezen az oldalon már annyiszor pánikoltattak be feleslegesen ,az orvosom mindig le is szúr, h ne a neten nézzek utána a dolgoknak, hanem hívjam fel őt.

Semmi baj nem lesz, ne izgulj!

2009. júl. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
34%
Nem lennék ilyen nyugodt,biztos mennék a korházba az ügyeletre.Mondjuk nem vagy semmi 5 perce vérzel és leülsz a gép elé irogatni nekünk és töllünk várod a megoldást.Nem veszi fel a dokid menj másikhoz a terhesség alatt semmilyen barnázás,vérzés nem jó.De ha van neted ezek szerint,biztosan utánna néztél már ennek a vérzésnek!
2009. júl. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!