Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hatodik hetes terhes vagyok...

Hatodik hetes terhes vagyok és 5 perce elkezdtem vérezni. Elvetéltem, vagy mi ez? Nincs itthon a párom és iszonyúan félek. Hallottam, hogy néha picit vérezhetek, amikor meg kéne jönnie, de most egyáltalán nem ott tartok.

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 21:05
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, ami történt :( nem vagy túl öreg! Több barátnőm is várta első babáját 40 körül (a legidősebb 42 éves volt!), szurkolok, h mihamarabb teljesüljön a vágyatok :)
2009. aug. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Először is nagyon sajnálom! Tudom, ilyenkor hiába mond bárki bármit, ezt saját magadban kell feldolgoznod. Nekem elhalt a terhességem 5 hónapja, hidd el, tudom mit érzel most. Sok erőt és kitartást kívánok neked! Fel a fejjel!!!
2009. aug. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnálom, tényleg. Az "öregséggel" kapcsolatban ne keseredj el.! A nagynéném 40 felett volt, amikor azt hitték, hogy daganata van és kiderült, hogy ikrei lesznek. Ez csak 1 pozitív példa a sok közül. Ne add fel! Kitartás! Soha nem késő, főleg 38 évesen nem.
2009. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Sajnálom a történteket.

De fel a fejjel a következő sikerül!

Kívánok mielőbbi boldog babavárást!

2009. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!