Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hatodik hetes terhes vagyok...

Hatodik hetes terhes vagyok és 5 perce elkezdtem vérezni. Elvetéltem, vagy mi ez? Nincs itthon a párom és iszonyúan félek. Hallottam, hogy néha picit vérezhetek, amikor meg kéne jönnie, de most egyáltalán nem ott tartok.

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 21:05
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha más lehetőséged nincs hívj mentőt legközelebb!

Remélem minden rendben volt a babával!

2009. júl. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
IRÁNY AZ ÜGYELET! NE VÁRJ AZ ORVOSODRA, MOST MÉG MEGMENTHETIK A BABÁT, DE HOLNAP MÁR KÉSŐ LEHET! AZ ÜGYELETET ERRE TALÁLTÁK KI! JÓ NEM A TE DOKID, AKIT ESETLEG MÁR ISMERSZ, DE FOG SEGÍTENI! A VÉRZÉS LEHET FENYEGETŐ VETÉLÉS MIATT, ÉS AZON LEHET SEGÍTENI, HA IDŐBEN ELMÉSZ ORVOSHOZ! NE VÁRJ A SAJÁT ORVOSODRA! EZ EGY JÓ TANÁCS!
2009. júl. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok! Írj, hogy mit mondott az orvosod! Lehet segíteni ilyen korai terhességnél is, nekem van ismerősöm, akinek ugyanilyen volt, és pihenéssel meg gyógyszerrel megmaradt a baba! Sajnos nem mindig van ez így, de többnyire igen! Drukkolok neked!
2009. júl. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Szia!

Remélem jól vagytok.Majd írd meg.

/nekem nem sikerült/

2009. júl. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

22.09-es, nem te hülyítettél meg, és természetesen nem is rád céloztam, hanem anno amikor elsőként várandós voltam, az ismerőseim mondták, hogy ne lihegjem túl. gondolom ezért kaptam a lepontozást, pedig mindannyian ugyanazt írtuk:(

L. 38h

2009. júl. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Nem pontoztalak le, azt hittem az én válaszomra reagáltál, bocsánat :)
2009. júl. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2009. júl. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
valószínű, hogy bent tartottak, azért nem írod hogy mi a helyzet, , írd majd meg hogy mi volt, mindenkit érdekelne, :)
2009. júl. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Remélem, minden rendben azóta is!?!
2009. aug. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Végül is még éjjel 11kor bementünk Pestre a János kórházba addigra görcsöltem és ömlött a vér és sajnos elvetéltem. Azt mondta az ügyeletes orvos, hogy ne ostorozzam magam, ez nagyon gyors lefolyású volt, semmit nem tudtak volna tenni akkor sem, ha 5 percen belül orvoshoz kerülök. Nem tapadt meg rendesen a baba. 5 hetes és 2 napos volt. Nagyon el vagyunk keseredve, de nem adjuk fel a próbálkozást. Csak picit öregnek érzem magam első babához 38 évesen, de remélem, a természet nem így gondolja. Mindenkinek köszönöm az aggódást, nagyon sokat számít az együttérzésetek így ismeretlenül is.
2009. aug. 3. 09:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!