Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem bírom idegileg! Egész...

Nem bírom idegileg! Egész nap, csak sírok. Ma mentünk NST-re, ahol a babámnak nem látták a szívhangját! Egy perc alatt történt az egész, nem tudtam semmiről. (? ) (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
39+3 hkm vagyok.Reggel mentünk NST-re.A párom szokás szerint elkísért.Nem láttak szívhangot.Hívtak több orvost,közben már a műtőt készítették elő.Nem tudtam semmiről.Csak azt láttam,ahogy a magándokim behív még 10 orvost.Aztán mondták.Bőgtem-bőgtem és bőgtem.Végül kiderült tévedés az egész,a gép bezizzent.(Műszaki hiba,nem értek hozzá.)A férjem is sírt,már hívtuk a szüleinket,hogy jöjjenek.Rettenetesen érzem magam,ezt elmondani se tudom,lányok.Örülök,hogy egészséges,de úgy érzem ennek sohasem lesz vége.Hogy bízzak ezek után a dokimban?Már a szüléstől is rettegek...
2012. szept. 27. 17:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%

Jajj Te szegény, nagyon sajnálom ami történt. De ne félj, bízz az orvosokban, hidd el nem véletlenül vannak ott. A szüléstől pedig ne rettegj, majd meglátod hogy nem lesz olyan borzasztó ha megfogod a bébidet. Hihetetlen jó érzés anyának lenni. Próbálj meg pihenni és úgy felfogni a mai napot, mintha egy rossz álom lett volna!

Amúgy nekem a 39+3 evidens volt, hogy 39 hét+3nap. Itt mindenki így írja szerintem.

2012. szept. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
sztem örülnöd kéne, hogy csak a gép szarakodott. legyél érte hálás, hogy semmi baja a babának. mondjuk el tudom képzelni, milyen érzés lehetett, amíg azt hitted baj van... de gondolj arra, hogy hála istennek nincs semmi baj
2012. szept. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hát, engem is megsirattál így kora hajnalban. :( Azért bízz a dokidban, ő nem tehet a gép hibájáról, főleg, ha az nem jelzi, hogy meghibásodott. Azért ilyen hibáknak az esélye nagyon minimális. Inkább vedd úgy, egy kötelező negatívumon túl vagy, most már csakis boldogságos dolgok történhetnek.

29+4 hkm, akit most szívatnak, hogy cukros-e vagy sem, és duplán szúrnak egy-egy vérvételhez - nekem ez a keresztem :)

2012. szept. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
De jó, hogy csak 47%-ra pontoztátok a 100%-os megoldást! Akkor itt a gyik-en mi a jó válasz egyeseknek? Matematika nem egyes, hanem 0 a pontozónak!!!!!!
2012. szept. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

super nincs sehol keznel egy UH egy szuleszeten???? konyorgom kozepkor!!!Ha a gep nem jelez hozol egy UH keszuleket es megnezed a szivverest azzal egyszeru.

sajnalom hogy bestresszeltel figyeld mozog a baba akkor minden rendben van vele.

2012. szept. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Fú.. Elbőgtem magam mikor olvastam, hát kemény.. Sajnos ilyen tetchnikai feltételekkel kell dolgozniuk a magyar orvosoknak. Ahová én járok sincs az nst mellett uh így ott sem tudnak azonnal ultrahangozni ha baj van. Nyugodtan bízz meg a dokidban, szerintem a gép hibájáról nem ő tehet.
2012. szept. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!