Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukám miért mondta azt...

Anyukám miért mondta azt nekem, hogy örült volna ha nem látja a nagy pocakját?

Figyelt kérdés
anyukám ugy beszélt nekem a terheségéről,mint ha betegség lett volna vagy rossz emlék.

2012. okt. 7. 12:46
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
Miért probléma, hogy saját magának kellett felhúznia a pólóját? Ez egyértelmű. Hüvelyi vizsgálatnál sem a doki vetkőztet Téged :D
2012. okt. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 A kérdező kommentje:
Előző köszönöm válaszod
2012. okt. 7. 14:48
 13/59 A kérdező kommentje:
moira! 18 vagyok kereken,nem érdekel a téma.Csak kiváncsi voltam pár dologra
2012. okt. 7. 14:51
 14/59 anonim ***** válasza:
Na jó, csak elég furi kérdéseket teszel fel.
2012. okt. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 A kérdező kommentje:
moira! ami érdekel azt nem tudom,hogy irhatnám ki normálisan és érhetően.valami nekem nem tiszta baba várás terén,anyukámnál és rokonaimnél
2012. okt. 7. 15:00
 16/59 anonim ***** válasza:

Ez most komoly?!!!!!!!!!

18 évesen nem tudod értelmesen megfogalmazni a kérdéseidet?!

De tulajdonképpen mi is érdekel?!

2012. okt. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
Na csak tudod, azt nem érteni, hogy miért anyukád húzta fel a pólóját a vizsgálatnál, vagy hogy az xedik rokonod szülésénél miért a doki közölte a szülés tényét, ez nekem a fura. Ezek teljesen természetes dolgok. Szerintem jobban járnál, ha ezeket anyukáddal vagy a terhes/kisgyerekes rokonaiddal beszélnéd meg. Biztos másként állnának hozzád és olyanra is tudnának válaszolni, amire mi nem.
2012. okt. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen. Anyukám és rokonaim nem válaszolnak rá,kiváncsiságbol sem.Nem mindegyik kérdést lehet, megfogalmazni normálisan.


Mikor anyukám kórházba átöltözött és meglátta a pocakját,arra jegyezte meg (pocakjával kapcsolatos dolgokat)

2012. okt. 7. 15:28
 19/59 anonim ***** válasza:
Én ebből az ég világon semmit nem értek. Pláne ezt a pólósfelhúzós történetet...miért is baj, hogy anyud huzta fel a saját pólóját? Hát van keze, nem? Megtudta csinálni. Megtudnád fogalmazni ujra azt, hogy mit akarsz tudni? Mert szerintem mindenkinek ködös.
2012. okt. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 A kérdező kommentje:

Előző érthetőben is megtudom fogalmazni.Vannak neten videók,ahol az orvos huzza fel kismamának,valahol maga a kismama a kezével.

Anyukám miért mondta azt nekem, hogy örült volna ha nem látja a nagy pocakját ruha alatt (kórházi hálóingről van sz)?

2012. okt. 8. 13:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!