Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukám miért mondta azt...

Anyukám miért mondta azt nekem, hogy örült volna ha nem látja a nagy pocakját?

Figyelt kérdés
anyukám ugy beszélt nekem a terheségéről,mint ha betegség lett volna vagy rossz emlék.

2012. okt. 7. 12:46
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
lehet nem akarta azt a babát. (?)
2012. okt. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:

talán traumaként élte meg a terhességet, van ilyen, talán azért is érte kellemetlenül, hogy neki kellett az általa csúnyának tartott hasát kitakarnia, megmutatnia...ugye nem tudom, nem ismerem sem őt sem téged.

Viszont és sem értem hogy téged miért sokkol az, hogy édesanyádnak saját magának kellett a saját hasát kitakarni?

Engem az érintene kellemetlenül és még annál is intimebben, ha az orvos "vetkőztetne".

Ha meghallgatják a mellkasomat, akkor is azt mondja a doki: "Kérem húzza fel a pólóját" v. "Kérem tegye szabaddá a felsőtestét...."

Nem?

2012. okt. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 A kérdező kommentje:
Előző anyukám arrol mondta,amikor szüléskor a korházba volt és kórházi hálóingbe átöltözött és pocakját meglátta.
2012. okt. 9. 14:34
 24/59 anonim ***** válasza:
100%
én ez után az össze vissza halandzsázás után kezdem érteni miért mondhatta :DDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. dec. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
Mi van???? Előző anyukád? Miért, most már más az anyukád? Amúgy hány éves vagy?
2012. dec. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 A kérdező kommentje:
Nekem 1 anyukám senki más. 18 éves vagyok előző válaszoló.
2012. dec. 4. 15:31
 27/59 anonim ***** válasza:

Akkor nem értem anyudat:)

Én a harmadik babát várom, én szokom felhúzni a pólóm minden vizsgálat elött.

Ezt a babát nem terveztük, spirál mellett fogant, de IMÁDOM lesegetni a pocimat, nagyon szép kerek:)

Én is tudom, ki vagy kedves kérdező:)

17 hetes kismami.

2012. dec. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 A kérdező kommentje:
rosszul esik nekem az ilyesmi, és fájdalmas
2012. dec. 4. 16:31
 29/59 anonim ***** válasza:
Mi esik rosszul kérdező?
2012. dec. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 A kérdező kommentje:
Kedves előző: anyukám nem válaszol kérdéseimre,meg igy mesél terheségéről. meglepődők rajta,néha fáj is rossz
2012. dec. 4. 16:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!