Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukám miért mondta azt...

Anyukám miért mondta azt nekem, hogy örült volna ha nem látja a nagy pocakját?

Figyelt kérdés
anyukám ugy beszélt nekem a terheségéről,mint ha betegség lett volna vagy rossz emlék.

2012. okt. 7. 12:46
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
Te jó isten de jót kacagtam:))
2012. dec. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 A kérdező kommentje:
:D :P =9
2012. dec. 4. 21:05
 33/59 anonim ***** válasza:
100%

Kutyáska, látom mások is felismernek...

Komolyan mondom, de már máskor is írtam...

Előszöris, a nyelvtan és a biológia tanárodat szivesen előszedném, hogy téged hogy engedhettek át bármilyen osztályba!!!!!

( ezt azért is írom mert a privát levelezésünk alapján egy állt.isk. 5-es többet tud tőled MINDENRŐL)

Sajnos nem bizonyítod az ellenkezőjét....

Másodszor, MENJ ORVOSHOZ!!!! Pszhiátert javasolnék első körben!!!!

Harmadszor, Tanulj ahelyett hogy ugyanazokat a kérdéseket teszed ittfel más megfogalmazásban!!!! Hidd el rád fér a tanulás!!!!!!!

Negyedszer, KÖNYÖRGÖM!!!! Egyenlőre ne akarj gyereket!!!!

2012. dec. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
:D
2012. dec. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
100%

többen rád ismertek kutyáska....

kicsit tanulj, beszélgess a szüleiddel.

gyereket meg ne akarj még, mert te magad is NAGYON az vagy!!

egyszer írtad nekem, hogy ellenzed az abortuszt, és a MISSED AB-t... na ezt nem értettem akkor, hogy a másodikat hogy ellenezheted, de ez mindegy is igazából. nézz utána a dolgoknak, és ne itt fárazd az embereket kérlek szépen... mire kihámozzuk egy mondatodból hogy mit is akarsz, hát az nem 2 perc...

nem bántani akarlak, csak találj magadnak más elfoglaltságot, mert nem biztos, hogy normális, hogy ennyire érdeklődsz a terhesség iránt (ezt a privát üzenetek alapján mondom)

2012. dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
Konnyesre nevettem magam :) Ezt miert nem a vicc kategoriaba teszik? Odavalo lenne!
2012. dec. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 A kérdező kommentje:
missedab ellen nem vagyok,mert arrol senki nem tehet. abortusz ellenes az télleg az vagyok
2012. dec. 5. 07:21
 38/59 anonim ***** válasza:
Miért emelted ki a kérdést? Szerintem már elég válasz érkezett rá, és kb mind ugyanazt mondja.
2012. dec. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 A kérdező kommentje:
moira! akkor nem fogok kirini több kérdést,és nem emelem ki.
2012. dec. 5. 13:40
 40/59 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdeztem, mert kérdést olyankor kell kiemelni, ha nem kaptál rá választ, vagy nem hasznosakat. De itt ez nem áll fent.
2012. dec. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!