Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mi vált be terhességi...

Kinek mi vált be terhességi csíkok megelőzésére?

Figyelt kérdés
Vagy mi nem vált be?
2012. okt. 8. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden este olajoztam Rossmann-os sajátmárkás stria elleni olajjal, és megúsztam egy 4 centis pici csíkkal :)
2012. okt. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ez sajnos nem a rákent krém milyenségén múlik. rossmann-os olivás testápolóval és nivea soft-tal kentem . nem lett csíkom .


a legelejétől kenegettem a pocit nem csak amikor már feszült - a 20. hétnél a gyors növekedéskor. nem tudom , nem hiszem hogy el a titka . nem is volt nagy babám se túl nagy pocakom .

2012. okt. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én szilveszterre várom az első babámat, idáig nem volt csíkom, de 3napja előjöttek sajna. Pedig az elejétől kezdve kentem orvos által felírt nagyon zsíros krémmel, meg extra szűz olívaolajjal is. Mondjuk nekem elég nagy pocakom van, a pici is nagyobb az átlagnál.
2012. okt. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Dm-ben kapható Milupa krémmel kentem, nem lett csíkom, csak oldalt 1-2 kisebb. Meg a combomon, de az szülés után, és at nem is kentem.
2012. okt. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Johnson's gél-el kenem, de nem minden nap, most vagyok 32 hetes, de eddig még nem jött elő csík! Remélem így is marad!
2012. okt. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem a patikában mondta suttogva az eladó, hogy ez csak és kizárólag alkat kérdése. Kenhetsz rá 8ezres krémet is, ha hajlamos vagy rá, ugyanúgy lesznek csakíjaid.

Lehet semmit nem kensz, mégsem lesz egy csíkod sem.

Szóval nem krém és olaj kérdése, hanem vannak mázlisták és kevésbé azok...


Én egyébként Milupával kentem, majd normál zsírosabb testápolóval kenem, tök jó puha és selymes lesz tőle a bőröm és remélem a szerencsés mázlisták közé fogok tartozni, akiknek nem jön semmi elő... :)

Bár kicsi rá az esélyem, mert már most nagy a pocak...

31 hetes kismami

2012. okt. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

...csíkjaid

Bocs az elírásért...

2012. okt. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dm-ben kapható milupa krémmel kentem a hasam, sajnos a 28. hétre mégis kijöttek a csíkok a hasam alján, igaz nem olyan nagyon vastag és feltünő, de sajna a rózsaszín csíkok akkor is ott vannak, kb. 8-10 db
2012. okt. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is szilveszterre várom, vagyis újévre :) Én édesanyám tanácsára a legelejétől (vagyis nem a pocaknövekedéstől, hanem a pozitív teszt napjától) minden fürdésnél alaposan beszappanozom és körömkefével óvatosan megdörzsölgetem körkörös mozdulatokkal a hasat és a ciciket is. Utána átmosom olíva szappannal (azt csak azért, mert nyáron vettünk Görögo.-ban, rosszat csak nem tesz), fürdés után pedig bekenem sima testápolóval vagy körömvirág krémmel. Anyukámnál bejött, 3 gyerkőcöt szült és 1-2 kicsike észrevehetetlen csíkja van (csak akkor láttam, amikor megmutatta, amúgy sosem vettem volna észre). Ez azért jó, mert a dörzsölés mikrorepedéseket okoz , a testápoló meg kitölti, ezért jó ruganyos lesz a bőr, könnyebben alkalmazkodik. Nekem is óriási a pocakom, már mindenki azt hiszi, hogy az utolsó hónapban vagyok, pedig még 3 hónap hátra van, de eddig lekopogom, nagyon szép a hasam.

Igen, ez elsősorban alkat kérdése is, DE a mértékét biztosan lehet csökkenteni odafigyeléssel! 27+4 km

2012. okt. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2012. okt. 8. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!