Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mi vált be terhességi...

Kinek mi vált be terhességi csíkok megelőzésére?

Figyelt kérdés
Vagy mi nem vált be?
2012. okt. 8. 13:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
45%
Ez szerintem kizárólag genetika. Teljesen mindegy, hogy mivel kened, ha hajlamos vagy rá úgyis csíkos leszel. Én az első terhességemnél valami nagyon zsíros testápolóval kentem, nem lett csíkom pedig óriási hasam volt. A másodiknál nem kentem a világon semmivel, csak a szokásos tusolás utáni testápoló. Ha lehet még nagyobb hasam volt, már 7 hónaposan úgy néztem ki mint aki maholnap szülni fog és megint nem lett egy csíkom sem. De a családomban senki nem csíkosodott. Hiába veszed meg a legdrágább kencét, ha úgy vagy kódolva, akkor csíkos leszel, ha nem akkor nem.
2012. okt. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!