Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülésznő vagy orvos?

Szülésznő vagy orvos?

Figyelt kérdés

Melyiket érdemes megfogadni?És miért?


Én úgy hallottam hogy a szülésznő sokkal intenzívebben kiveszi a részét a terhességből és a vajúdásból mint az orvos.Az orvos csak vágni meg varrni van ott a szülésnél többnyire.De igazából a szülésznő az aki támogatja a kismamát mindenféle szempontból.

Érdemesebb inkább szülésznőt fogadni?Vagy ki hogy választott?

Várom a válaszokat.


2012. okt. 10. 07:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nálunk szülésre nem lehet orvost választani, de szülésznőt igen. Ráadásul a terhesgondozó orvosom nem is a mi városunk kórházában van. Így én szülésznőt fogok választani.
2012. okt. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én nem fogadtam egyiket sem. A szülésből mindkettő arányosan vette ki a részét, mert a vajúdás alatt végig csak a férjemmel voltam. Szülésznő csak akkor jött, ha hívtuk valami miatt. És nekem ez így tökéletesen meg is felelt. A kitolási időszak felénél jött be mindkettő és akkor levezették a szülést, a végén meg összeverrt a doki. Varratszedés nem volt, mert felszívódót kaptam.

De hogy a kérdésedre válaszoljak, én inkább szülésznőt fogadnék. Persze, ha tudod, hogy mondjuk császáros leszel, vagy nem problémamentes a terhességed, akkor a dokira szavaznék.

2012. okt. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!