Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem beszélgetek a babámmal...

Ha nem beszélgetek a babámmal a pocakban akkor rossz anya leszek?

Figyelt kérdés

Szeretnék vele beszélgetni, de nem tudom mit lehetne, annyit gondolkodtam már mit beszélhetnék a kislányomhoz, hogy hallja a hangomat, de egyszerűen nem vagyok rá képes. akkor én most rossz anya leszek? :(

kétségbeesett 7 hós kismama



2012. okt. 23. 15:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Istenem ez most komoly????????
2012. okt. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

En sem gondolom h ez hatarozza meg h jo anya leszel vagy sem!

Eppen en is elso babamat varom...en szoktam hozza beszelni minden reggel es este es kozbe simogatom de azt tobbszor egy nap ! Nekem ez belulrol jon...

De ettol meg nem leszek jobb anya mint te vagy mas!;)

Szerintem nyugodj meg biztos jo anyuka leszel!!!!! Jo babavarast neked!

37hkm

2012. okt. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
68%
Én sem beszélgetek :D Olyan mintha a falnak beszélnék, mivel nincs válasz :)
2012. okt. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Feleségem anyukája hülyeségnek tartotta, ezért nem beszélt, nem énekelt hozzá és a tesóihoz, míg meg nem születtek, de úgy érzem, semmi bajuk nincs. Az anyósom nagyon jó anya, feleségem tök jó fej nő lett, és így is nagyon erős a kötődés köztük.
2012. okt. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!