Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16-17 hetes kismamák, hogy...

16-17 hetes kismamák, hogy vagytok? Mire vagytok kiírva?

Figyelt kérdés

2012. nov. 16. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én holnap leszek 16 hetes. Most kezdenek múlni a rosszullétek, bár még mindig előfordul hogy hányok. De most már legalább látom hogy van remény arra hogy egyszer el fog múlni. :) Jelenleg megállás nélkül kismama nadrágot keresek egyenlőre nem sok sikerrel. Május 4-re vagyok kiírva.
2012. nov. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Május 1-re vagyok kiírva.Rosszullétek még meg vannak sajnos,és nem is néz ki úgy,h múlna:(Baba már mozgolódik.Ma voltam AFP-n.Jövő héten szerdán 4D-re megyünk,nagyon szeretnénk tudni,a nemét!

2012. nov. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Ma vagyok 17 hetes,most vagyok túl egy húgyúti fertőzésen.Már 2. terhességem,a fiamnál sem úsztam meg a fertőzést,úgy tűnik hajlamos vagyok rá ilyenkor.Most kislányunk lesz,április 27-re vagyok kiírva.A baba már mozgolódik.
2012. nov. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a második babámat várom és május 1-re vagyok kiírva. Voltam már afp-n, 2 hét múlva uh. Tüneteim már nincsenek, a baba szépen mocorog :)
2012. nov. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok.Én április 29-re vagyok kiírva, rosszulléteim már rég nincsenek,hányás nálam nem is volt és nagyon úgy néz ki, hogy kisfiú babánk:-)Egyedül a fáradtság maradt meg.
2012. nov. 16. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!