Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babaruhák, érdemes kimenni...

Babaruhák, érdemes kimenni börzére ha olcsóbban szeretnék ruhákhoz jutni? ( bővebben)

Figyelt kérdés
kimennétek a duna plázától gödöllőre csak azért hogy babaruhát vegyetek? Megéri, van értelme? Holnap lesz börze.. és holnap ráérünk épp...:)
2012. nov. 24. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Igeeeeeeeeeeen!!! Én annak idején börzéből vásároltam be a babámnak, még 50 ft ért is vettem neki bodyt. Annyi babaruhát vettem neki, kicsit nagyot, hogy még mindig meg tudok élni belőle, és olyan szép kis ruhákat tudok ráadni, pedig alig költöttem. egy jó minőségű gyönyörű plüssmacit is vettem neki 300 ft ert, imádja!!!!! Boltban lett volna kb 6000... És nagyon nagyon jó móka!! :)
2012. nov. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tényleg nagyon megéri egy börze, mi is rengeteg dolgot vettünk ott nagyon olcsón, meg vagyok elégedve vele :) meg ha valamit még így is sokalsz, akkor több dolog vásárlása esetén az eladókkal alkudni is lehet az áron kicsit, de persze nem szükséges :)
2012. nov. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a börze a legolcsóbb a vaterához és a turikhoz képest is.

Ha kellene ruha, én kimennék, legalább kirándulnánk egyet.:)

Arra figyelj, hogy először járd körbe az egészet, ne vegyél semmit, csak mérd fel az árakat. A kereskedők nagyon drágák, de ugyanolyan szépet kapsz magánembertől tizedéért.

2012. nov. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon megéri:-) rengeteg mindent vettem a babámnak sőt magamnak is:-) cumisüveg fertőtlenítőt szopipárnát meg hasznos dolgokat! viszont egyet értek az előttem hozzászólóval hogy járj körbe először és utána vásárolj mert volt amit megvettem két sorral odébb fele annyiba került:-)
2012. nov. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

úúú tényleg megérte! :o)

és igaza volt az összes válaszolónak...

volt baba takaró babakocsiba, amit pl nem vettünk meg -van-, de 2 egyforma is volt belőle más standoknál -500ft különbséggel...


olyan szép dolgokat sikerült venni... :) köszönöm a hasznos válaszokat :)

2012. nov. 25. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!