Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig normális a hányás? 15...

Meddig normális a hányás? 15 hetes vagyok és néha még most is előfordul!

Figyelt kérdés
2008. máj. 28. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én a 22.hétig hánytam...ami annyira nem is rossz dolog,ugyanis az élő terhesség jele,és legalább tudtam h a babó megvan,mig nem éreztem a mozgását

31 hetes kismama

2008. máj. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Teljesen normális - pár hete még én is feltettem ezt a kérdést. Nekem a 6-13. hétig volt rettenetes, naponta többször is hánytam, borzalmasan éreztem magam. Aztán a 14-17. héten már csak heti 1x fordult elő, s ekkor is hamar regenarlódott a szervezetem, 15 perccel utána már újra tudtam enni. Most 19 hetes vagyok és olyan energikusnak érzem magam, hogy csak na!!! Úgyhogy kitartást, hamarosan biztos Nálad is elmúlik!
2008. máj. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nálam a 11. hétig tartott, de addig borzasztó volt. Próbáld kitapasztalni mik azok az ételek amik valóban jól esnek és azt edd. Nálam ilyen volt a kenyérféle a kefír és a szénsavas gyömbér. Lényeg hogy nehogy kiszáradjon a tested a sok hányástól erre ügyelj!!!

Mindég kicsiket egyél és többször, nekem is ezt szajkózták de nem ment! :))


24 hetes kismama

2008. máj. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meg csak ekkor kezdtem el hányni.. addig inkább, csak iszonyúan fáradt voltam. kb 22 hetes koromig hánytam minden nap, aztán, mintha elfújták volna.
2008. máj. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 11 hetesen kezdtem el hányni, és heti 2-3-szor hánytam (teljesen változó, de nem volt túl gyakori). Még 19 hetesen is. Aztán elmúlt, és egyre jobbakat eszem.

Kitartást!

25 hetes kismama

2008. máj. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!