Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lakik itt vala ki albérletbe...

Lakik itt vala ki albérletbe és havi max 75 ezer Ft-ból kell kijönniük? Hogy tudtátok megoldani, hogy ne nélkülözzön a gyerek? Meg lehet egyáltalán oldani?

Figyelt kérdés

Muszáj volt a "valaki"-t külön írnom mert nem engedte föltenni a kérdést az oldal..


Sajnos el kell jönnöm itthonról ezért eldöntöttük a párommal, hogy kiveszünk egy albérletet. Mivel én nem dolgoztam eddig csak diákmelón ezért nem kapok semmit majd csak gyest meg családit. A párom meg csak 40ezer Ft körül tud csak pénz összeszedni mert tanul. Nem kérek olyan válaszokat, hogy minek vállaltuk a gyereket... Tapasztalatokat kérek, nem véleményeket. Köszönöm


2012. dec. 14. 21:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de egy albérlet kb 75 ezer Ft és akkor nem is ettetek se semmi.

Ez nagyon kevés szerintem...

2012. dec. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Néztem itt neten van 18 ezerért is kis garzon
2012. dec. 14. 21:11
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párod is diákmunkákat vállal, akkor segítség nélkül nagyon nehéz lesz megoldanotok, sőt szinte lehetetlen! Én se vagyok könnyű helyzetben, de ettől azért sokkal jobban, legalább a párom rendes fizetést hoz haza!

A párod jobb lenne, ha elvállalna valami normális munkát suli mellett, mert az a 40 e édes kevés lesz, ezen kívül menjetek el a családsegítőhöz és kérdezzétek meg, hogy van e valami támogatás, amit még esetleg igényelni tudtok!

A párod mindenképp menjen el rendes munkahelyre, ez innentől már nem a tanulásról szól, és ha kell igenis éjszakázni kell nappal meg suliba járni! Nem lesz egyszerű, de áldozatokat kell hozni!

2012. dec. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

35-40. ezer alatt nincs albérlet még vidéken sem. Kifizetitek a számlákat és már semmi pénzetek nincs, ennyiből nem lehet megélni albérletben 3 embernek.

Minden főbérlő kér kaukciót is az elején, ami 2-3 havi lakbér, azzal is számoljatok.

2012. dec. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kivitelezhetetlen ennyi pénzből albérletbe költözni.Sajnos mi sem élünk nagy lábon,tisztában vagyok azzal mi az,amikor meg kell húzni a nadrág szíjat.Ha még kis helyre is költöztök 30e Ft alatt nem találtok albit+erre jön még a rezsi,ami szintén alsó hangon 30-40e ft (MINIMUM)és akkor még nem is téli szezonról beszélünk.

Plusz még ott vannak az egyéb költségek:munkába járás,esetleges megbetegedés-gyógyszerek,tápszer,pelus...És még nem is ettetek.

ennyi pénzből ma Magyarországon nem lehet albérletben megélni.

Én átgondolnám ezt az elköltözősdit,ha másért nem,a gyerek miatt.

2012. dec. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Linkeld már be az a garzont mert én azt nem akarom elhinni?

A párod menjen át levelezősre és mellette vállaljon rendes munkát.

2012. dec. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom elképzelni milyen lehet 18 ezerért de ott van a közös költség, fűtés, víz, áram az legalább 20-25 ezer és akkor még nem vetettek BKV bérletet, egy ruhát sem magatoknak se nem ettetek nem mentettek sehova...

Nagyon szegények lesztek így!

Egy baba nem olcsó ha még mindenből használtatt vesztek...Azt miből fogjátok finanszírozni?

Mennyi idős vagy?

2012. dec. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok!Örülők hogy nem csak én gondolom úgy hogy lehetetlen!
2012. dec. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Értem :( Akkor találunk majd más megoldást valahogy.

Nem tudom most belinkelni mert telóról vagyok, de az apród.hu-n van.

Köszönöm a válaszokat

2012. dec. 14. 21:19
 10/33 A kérdező kommentje:
Én 19 a párom 22
2012. dec. 14. 21:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!