Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lakik itt vala ki albérletbe...

Lakik itt vala ki albérletbe és havi max 75 ezer Ft-ból kell kijönniük? Hogy tudtátok megoldani, hogy ne nélkülözzön a gyerek? Meg lehet egyáltalán oldani?

Figyelt kérdés

Muszáj volt a "valaki"-t külön írnom mert nem engedte föltenni a kérdést az oldal..


Sajnos el kell jönnöm itthonról ezért eldöntöttük a párommal, hogy kiveszünk egy albérletet. Mivel én nem dolgoztam eddig csak diákmelón ezért nem kapok semmit majd csak gyest meg családit. A párom meg csak 40ezer Ft körül tud csak pénz összeszedni mert tanul. Nem kérek olyan válaszokat, hogy minek vállaltuk a gyereket... Tapasztalatokat kérek, nem véleményeket. Köszönöm


2012. dec. 14. 21:04
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Mivel mindenki ugyanazt írja akkor biztos úgyis van, úgyhogy nem vágunk bele fölöslegesen. Kitalálunk valahogy valamit. Köszönöm a sok választ
2012. dec. 15. 08:30
 32/33 anonim ***** válasza:

Szia! Anyaotthonnal még nem késtél el, keresd fel a gólyahírt, mond el mi van, ők segíteni fognak kitalálni mi legyen! :)


[link]

2012. dec. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbálkozz anyaotthonnal, vagy a párod szüleinél, vagy párod menjen esti vagy levelezős iskolára és dolgozzon teljes állásban (bármit). De azt nem értem, hogy téged kiraktak az iskolából? Ilyen nincs! Attól még, hogy gyereket vársz, ugyanúgy járhatsz iskolába, ugyanúgy dolgozhatsz. Ha otthon csicskáztatni akarnak ne csináld és kész...nem is értem. Abban csatlakozok a többiekhez, hogy ennyi pénzből nem lehet megélni 3 embernek. (Még 1-nek is nagyon nehezen.) Rezsi még pluszba jön az albérlethez. Majd írd meg mire jutottatok!
2012. dec. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!