Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár hetes terhes vagyok,...

Pár hetes terhes vagyok, Szilveszterkor ihatok 1-2 pohár pezsgőt?

Figyelt kérdés

2012. dec. 30. 10:52
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
58%

Hát figyi nem sok gyereke születik egy átlag nőnek életében szerintem ezt az egy szilvesztert meg mondjuk még a következőt ha szoptatsz jó esetben, ki lehet bírni alkohol cigi meg egyebek nélkül (tudom hogy itt most az alkohol a téma). Utána annyiszor ihatsz még pezsgőt hogy meg is unod:)

Egyébként csatlakozom ahhoz hogy 2 pohár pezsgőt én is meg szoktam érezni, semmi esetre sem innék annyit terhesen, max. fél pohár ha nagyon nem hagynak békén, dehát ez meg a másik ha BARÁTOKKAL ünnepeltek akik valóban kedvelnek téged hiszen a barátaid, hogyan is akarhatnak ráderőltetni vmit...

a 14es hsz pedig nagyon aranyos volt:)

Buék!!

2012. dec. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Boldog ujévet!Én kölyökpezsit ittam 32 hetes voltam...:-)
2012. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Na látod , én is így fogok tenni . :)
2012. dec. 30. 13:01
 24/34 anonim ***** válasza:
40%

Kedves nagyon okos bezzeg szülő "18/21 Időpont ma 12:27"


Tegyük fel adott egy társaság ahol szilveszter alkalmából isznak és mindenki jól érzi magát. Ott mi számítható ki előre te nagyon svájci óra? Egy kismama megiszik egy pohár pezsgőt tegyen így, kedves egészségére. Mi garantálja hogy nem jön a következő? Aztán még egy? Mert az onnantól kezdve önuralom kérdése, hiába írod, hogy nem az....

2012. dec. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
29%
Előző vagyok. De igazad van tegyen mindenki azt amit akar. Igyon és dohányozzon egy kismama, sőt ajánlom, hogy drogozzon is ha neki az esik jól. Csak magára hallgasson, ha neki ez esik jól akkor tegye. Ez most komoly? :D
2012. dec. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Nekem nehogy összevesszetek már ! :)
2012. dec. 30. 13:38
 27/34 anonim ***** válasza:
62%

Igen, megihatsz, miért ne?Nekem sógornőmnek pont a fülem hallatára tanácsolta a doki, pont szilveszter alkalmából hogy nyugodtan igyon meg egy pohár valamit(persze nem töményet), mert jó a görcsökre.Igaz, már az utolsó hónapban volt.De egy pohárnál már ne igyál többet, azt sem kell ám teleönteni.

Jajj, ezek ezek a hozzászólások, hogy méreg a babának...meg hogy majd nem tudod megállni egy pohár után a többit.Ritka értelmes hozzáállás, de biztos mindenki magából indul ki.

Kellemes babavárást, és jó ünneplést nektek!

2012. dec. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Köszi a választ . :) neked is B.Ú.É.K. !
2012. dec. 30. 14:00
 29/34 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy magából indul ki, kiből induljon, belőled? :D
2012. dec. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 holysmoke ***** válasza:
76%

Igyál nyugottan ha meg kívánod.Én is néha meg ittam egy fél deci vörösbort sőt a terhességem vége felé örülten kívántam a narancsos sör és ittam egy két kortyot és már jó is volt(ugy értem nem kell 1 egész doboz hogy ne kívánjam )csak egy pár korty.Ma egy egészséges 2 hónapos kislány anyukája vagyok


UI:mindig utáltam a sört és azóta sem tudom meg inni

2012. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!