Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek, ha a 25. héten...

Szerintetek, ha a 25. héten megyek 4 d-s uh-ra az jó időpont? Nem korai? Ti mikor voltatok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 17:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi a képet, nagyon aranyos! :)
2012. dec. 31. 10:35
 12/14 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as a 3-as válaszoló vagyok.

És ti Miskolcon hol csináltattátok??Mi a Bató Házban voltunk magánrendelőben,és először nekünk sem akarta megmutatni magát,elbújt a lepény mögé,de a szonográfus nő megpöckölgette a hasamat és sikerült kiugrasztani a nyulat a bokorból :D 6 ezer ft-ért csinálták,22 percig nézték,és mi nyomtatva kaptunk 5 db képet és kaptunk egy dvd-t is a 22 percről :) Szerintem nagyon megérte :)

2012. dec. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én 22. hetemben voltam. Ott a kivetítőn ahogy magyarázta a nő, egész jól látszódott, de még egyáltalán nem ficánkolt sokat, sőt, teljesen belefúrta a fejét a méhlepénybe, és hiába csináltunk bármit, nem mozdult onnan. Amennyit látni lehetett, nem igazán volt még formás pofija, de a nuniját szerencsére megmutatta. Megkaptuk a képeket meg a videót dvd-n, de alig lehet kivenni belőle valamit.
2012. dec. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.

Az Arany Corvinban voltunk. 45 perces mozizás + amiket írtam: 9500 Ft.

Hát, Te tudod, hogy neked mennyire érte meg. Ez időben dupla annyi, de árban nem.

Én egyszer láttam (egyik barátnőm kezében) egy Batóban készült képet, és nagyot néztem, mert fekete-fehér volt.

Az Arany C-ban "színes" képet nyomtatnak. A cd-n rajta van a mozi, és az összes kép, amit közben csinál.

2012. dec. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!