Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, és még nem...

Terhes vagyok, és még nem múltam el 18, anya ragaszkodik az abortuszhoz, én viszont semmiképpen nem szeretnék elmenni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. jan. 19. 16:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/191 anonim ***** válasza:
81%
Naaaaa, a MAK nem intez gyamugyeket.
2013. jan. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/191 anonim ***** válasza:
88%
de a kérdező még gondolom egy percet sem dolgozott, ezér juttatást nem sokat fog kapni, erre is gondolnia kéne
2013. jan. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/191 anonim ***** válasza:
62%
A gyám csak a családihoz és a gyeshez kellett!
2013. jan. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/191 anonim ***** válasza:
27%
De lehet, hogy nincs rászorulva semmiféle juttatásra! :) Ezt nem tudhatjuk. Lehet, hogy a leendő apuka, meg ő is olyan családból valók, ahol már 18 évesen BMW-vel járnak a fiatalok.
2013. jan. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/191 anonim ***** válasza:
84%
Milyen erdekes, hogy nem reagal a kerdezo a korat firtato kerdesekre... A nem multam meg el 18 azt jelenti, hogy 16 vagy, vagy meg alatta?
2013. jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/191 anonim ***** válasza:
85%

Jó lenne ha a kérdésekre is válaszolnál kérdező.


Azt mérlegeld, hogy ha Anyukád nem szeretné akkor nyilván nem fog támogatni, és a te jövedelmed a gyes és családi együtt 38. ezer Ft lesz ez kb. a pelenkára és a tápszerre elég egy kicsinek.

2013. jan. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/191 anonim ***** válasza:
85%
Én feltételezem, hogy már elmúlt 17, csak épp még 18 nem. Persze nem biztos, hogy igazam van.
2013. jan. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/191 anonim ***** válasza:
75%
szia.17éves vok és 25hetes terhes. ha a párod válalja akkor nem anyud lessz a gyámja a picinek. nem kötelezhet az abortszra
2013. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/191 anonim ***** válasza:
80%

Tényleg nem mind1, hogy mennyi idős vagy pontosan. Illetve, hogy a baba apukája hogy viszonyul a dologhoz. Támogat-e, megbízható-e ő, esetleg a családja. Tényleg, ők tudnak róla? Hogy állnak a dologhoz?

Anyukáddal beszéltetek róla, hogy ő miért szeretné, hogy elvetesd? Nem tudnak, esetleg nem is szeretnének támogatni titeket? Nincs hely egy gyereknek? Nehéz lenne úgy babát vállalni, hogy egyikőtök családjára sem támaszkodhattok, saját jövedelmed meg nincs. És ha egyszer csak apukának is eszébe jut lelépni...Ezzel mind számolni kell. Örökbe adás esetleg? Vagy szeretnél babázni? Ha igen, valamit valamiért, ha anyukád tud, ill. akar gyesre menni, megoldható az is, te pedig tudsz tanulni még. Győzd meg, hogy felelősségteljes szülei lesztek/leszel a picinek, és viselkedj is úgy. Gondolom nem szeretné, ha rá szakadna a gyereknevelés minden nyűge, míg ti buliztok. Sok sikert!

2013. jan. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/191 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg fontos hány éves vagy,mert 16 alatt nem költözhetsz otthonról el,akkor sem ha a párod a gyerek gyámja,neked a szüleid a gyámjaid.Készülj fel rá,hogy gyereket nevelni nem rózsaszín csilli-villi dolog,oké,hogy aranyos,de elég kemény ha nem hagy aludni,fáradt vagy kimerült mellette tanulni kell,később dolgozni.Nagyon szeretem a fiam,de én tudom milyen nehéz,hiába főiskolás voltam mikor született és 21 éves.Nem támogatom az abortuszt,nem azért írom,de gondold jól át.
2013. jan. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!