Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, és még nem...

Terhes vagyok, és még nem múltam el 18, anya ragaszkodik az abortuszhoz, én viszont semmiképpen nem szeretnék elmenni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. jan. 19. 16:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/191 anonim ***** válasza:
95%
betöltöd a 18-at mire megszületik a baba?
2013. jan. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/191 anonim ***** válasza:
22%

9.

Biztos, hogy elköltözhet, több olyan család van, ahol pl. a nagyszülőknél él a gyerek. Nyilván be kell jelenteni a gyámhivatalnál, de ennyi.

Vagy pl. akik kollégiumban laknak, jó távol az otthonuktól. Ők nyilván hivatalosan a szüleikkel vannak, gyakorlatban meg aztán mégsem, alig látják őket. Nem mindenki jár haza hetente.

2013. jan. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/191 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem, senki nem mondta, h eltartatom magam, és attól, hogy általában ilyenek a férfiak,még nem kell általánosítani..
2013. jan. 19. 17:02
 14/191 anonim ***** válasza:
64%
Na, meg honnan veszitek - egyes válaszolók -, hogy nincs pénz a felnevelésére? Mo. ált. vagy gazdagok az emberek, vagy szegények. Egyáltalán nem biztos, hogy a szegények közé tartozik.
2013. jan. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/191 anonim ***** válasza:
62%
Mindegy, hogy szegeny vagy gazdag a CSALADJA, mert o maga nehezen lenne az, kiskorukent, ha egyszer az anyja nem akar unokat, nem koteles tamogatni. Az meg mindig nem derult ki, hogy te hany eves vagy, kerdezo.
2013. jan. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/191 anonim ***** válasza:
38%

"Mert hazasok voltatok, elso? Kiskorunak a szulo a gyamja, igy ha szul, a gyermeke gyamja is a szulo lesz - hacsak a gyamhivatal nem jelol ki mas gyamot. Nalatok valoszinuleg ez tortent."


Nem voltunk házasak, a mai napig nem vagyunk azok. És a párom volt a gyerek gyámja. Nem is volt belőle kavarodás.

2013. jan. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/191 anonim ***** válasza:
63%
Tehat a gyamhivatal ot rendelte ki.
2013. jan. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/191 anonim ***** válasza:
22%
Jó, nem köteles az anyja támogatni, de nyilván fogja. És ha nem okoz neki gondot anyagilag, tehát nem magától vonja meg a szép és hasznos dolgokat, akkor nem fog neki fájni. Hiszen akkor is odaadta volna, amit a lányának szánt, ha pár évvel később házasságot köt, majd anya lesz.
2013. jan. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/191 anonim ***** válasza:
37%

"Tehat a gyamhivatal ot rendelte ki."


Nem volt nálunk semmiféle gyámhivatal. Ha normálisan "csinálom" a terhességet (nem iszom, nem cigizek stb) akkor nem kell gyámhivatal. A MÁK-nál kellett ezt elrendezni, hogy a párom legyen a gyám(ő már 19 éves volt)

2013. jan. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/191 anonim ***** válasza:
68%

Engem 16 évesen köteleztek az abortuszra :( Bánom, mert az első babám lett volna, de másképp meg örülök is neki. Az apa nem lett volna jó ember, csak ezt akkor nem láttam.

Most 22 vagyok, van egy gyönyörű édes 1 éves kisfiam és egy csodálatos férjem :)

Jól gondold meg, h mit csinálsz én csak ezt tudom tanácsolni. Az abortuszom után végig buliztam és dolgoztam végzettség nélkül! 2 évet voltam egy gyárban, ahol persze szalagon kezdtem aztán egyre magasabban jutottam a ranglétrán így most a GYED-em is nagyon jó :)

2013. jan. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!