Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, és még nem...

Terhes vagyok, és még nem múltam el 18, anya ragaszkodik az abortuszhoz, én viszont semmiképpen nem szeretnék elmenni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. jan. 19. 16:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/191 anonim ***** válasza:
63%
én sem voltam még 18 mikor teherbe estem.a párom családjából mindenki ellenezte.az én anyukám mellettem áll,de apa is az elvetetés mellett volt.nem egyszerű úgy mond tinianyának lenni,de a világ legjobb dolga.ha valaki melletted áll abba hogy tartsd meg akkor sztem ne vetesd el.ha úgy érzed készen állsz rá.akkor miért ne?sok sikert
2013. jan. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/191 A kérdező kommentje:
Nem azért nem válaszoltam a koromra, mert nem akartam,hanem mert nem vagyok fent minden percben.. Szóval 16 éves vagyok, nem vagyunk szegények, de nem járunk BMW-vel,ahogy azt valamelyik kommentelő írta:) Anya csak azzal indokolja,hogy ennyi idős vagyok, a pénz nem lenne gond, nem azért szülném, hogy anya gondoskodjon róla,meg fizessen mindent, a párom havi 100ezret keres kb, és lenne is hol laknunk persze, anya semmiképpen sem hagyna el, csak gondolom félt,de hát ez normális, és nem tudom vele megértetni,hogy már nem vagyok kislány, és most nekem van döntési jogom,nem neki..
2013. jan. 19. 21:19
 33/191 anonim ***** válasza:
42%

Így van kérdező, állj ki a babád mellett. Legyen most ő a legfontosabb. Mert neki is te vagy a minden:)

Megkérdezhetem hány hetes vagy?

2013. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/191 A kérdező kommentje:
Ígyvan, és hiába mondják,hogy gondoljak rá úgy,mint egy műtét, ő is érez.. amúgy 8 hetes!:)
2013. jan. 19. 21:27
 35/191 anonim ***** válasza:
16%
Baba valo meg neked, nem gyerek.
2013. jan. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/191 A kérdező kommentje:
Te nagyonjól ismersz,és biztosan tudod.:)
2013. jan. 19. 21:58
 37/191 anonim ***** válasza:
59%
Nem ismertek, de ki van zárva hogy ennyi idősen anyaságra érett lennél.
2013. jan. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/191 anonim ***** válasza:
63%
Ha benne van az az anyai ösztön,akkor miért ne lenne való neki?Én nem voltam az a nagy bulizós típus,én inkább ilyen anyáskodó típus vagyok.Ha meg melletted állnak és segítenek akkor tartsd meg.1 pici babától gyönyörűbb dolog nem kell.otthagytam a középsulit és én is 16 évesen lettem terhes.egy percig nem gondolkoztam hogy elvetessem-e
2013. jan. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/191 anonim ***** válasza:
65%
Jó azért Anyukádat is próbáld megérteni, hogy a gyerekének nem ilyen jövőt képzeld.
2013. jan. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/191 anonim ***** válasza:
26%
Persze, mert az anyai ösztön mindent felülír, a józan eszét is.... Na mindegy, nem az en dolgom. Azért szívből remelem, hogy az en lányomnak ennél több esze lesz. Először is nem kezd szexuális kapcsolatot 16 évesen, másodszor ha mar annyira nem bír magával, akkor védekezik, harmadszor meg belegondol, hogy gyerekként nem gyereket nev élünk, hanem tanulunk.
2013. jan. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!