Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az, hogy már nem...

Miért van az, hogy már nem akarok második gyereket? Mindig is kettőt akartam, fog ez még változni,14 hkm? Mitől jött ez az érzés?

Figyelt kérdés

Iszonyúan vágytunk babára, és végre sok szenvedés után sikerült, az én is drágám...

Mindig azt beszéltük a párommal, hogy kettőt szeretnénk, hogy legyen testvére.

Mióta terhes vagyok, el se tudnám képzelni, hogy még egyet csináljunk... De ez még nem rég változott meg nálam..

Volt két vetélésem, meg hormongondjaim vannak, állandóan aggódok, hogy minden rendben legen... Lehet hogy ez az oka?


Igazából mikor mondtam a páromnak, láttam rajta, hogy nem tetszik neki annyira, inkább elkeseredett...

Sajnálom őt, meg a babánkat is mert én is úgy akartam, hogy legalább 2 legyen...


Lehet, hogy meg fog ez később változni?? Még olyan fiatal a terhességem!


14 hkm


2013. jan. 30. 10:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy (tehát hogy belefér majd e a várakozás még így tesó ügyben) de ha belefér akkor élvezd ki azt aki most fog születni aztán ha úgy kell lennie egyszercsak úgyis feltámad benned a vágy másik után. Vagy nem, az se tragédia:)

Szerintem ez tök természetes hogy mikor az ember babát vár nem gondol a következő(k)re csak arra az egyre hogy minden oké legyen mi hogy lesz stb.

Mi is több babát terveztünk, aztán volt egy viszonylag problémás terhességem, majd egy számomra rossz élmény szülés, sírós hasfájós baba utána kiderült egy két probléma is úgyhogy én ki is mondtam a férjemnek hogy nekem elég ez az egy is. Aztán 2 éves elmúlt amikor szinte egyik napról a másikra "átkattant" bennem valami és hirtelen úgy éreztem, hogy kell nekünk még egy baba mert kislány lenne és így lesz teljes a családunk. 7 hónap múlva fogant meg a lányom végülis és egy teljesen panaszmentes terhesség, 3 órás könnyű szülés és tök nyugis csecsemőkor következett, fel se tűnt hogy baba van a családban:) Úgyhogy ha vki ezt nekem mondja mikor a fiam még olyan 1-1.5 éves volt akkor azt mondom hogy butaságot beszél:)

2013. jan. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát még 25 éves vagyok a párom is 28, szóval simán belefér a várakozás :D Örülök hogy nem csak én vagyok voltam így :D
2013. jan. 30. 12:18
 13/13 A kérdező kommentje:
Viszont az biztos, hogy amíg nem fogyok 40 kg-ot addig nem lesz új terhesség, mert még sehol se járok, de már mindenem fáj, a csípőmben a forgóm, fáj a hátam, vizesedek... szóval ez a hormonprobléma jól kib--ott velem... Ha a régi súlyommal 65 kg-val lennék most terhes valószínűleg észre se venném...
2013. jan. 30. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!