Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandósan diétázhatok?

Várandósan diétázhatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Annyi negatív kritika ért amiatt, hogy közöltem elkezdek diétázni, hogy összezavarodtam.Az utóbbi 2-3 hónapban magamra szedtem 8 kg-t és mivel alacsony vagyok ez igen látványos, zavar, hisz mindig sportos voltam.Közben kiderült, hogy babát várok, 10 hetes vagyok, de akkor is a hirtelen evési rohamok és az edzéseim abbahagyása egy baleset miatt gyorsan meghozták a nem várt eredményt:S Szeretném ezt a 8 kg-t ledobni, főleg, h sok köze még nincs a terhességhez ennyi idősen, inkább a hirtelen "semmittevés" és az össze-vissza evés.Sokan viszont ki vannak akadva, hogy milyen felelőtlen vagyok.Könyörgöm, nem koplalni akarok, csak egészségesen étkezni és ezáltal leadni a fölösleget.Mi a véleményetek?Tényleg rossz anya vagyok emiatt?

2013. jan. 30. 15:38
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
7-es vagyok.Nem hiszem,hogy én fújoltalak,mert leírtam a véleményem és tapasztalatom!!Nekem is nehéz volt,meg szerintem mindenki másnak azt belátni,hogy ilyenkor változik a testünk...de hát mindenki tudja a lelke mélyén,hogy ez ezzel jár.Valamit valamiért.Majd utána diétázom és le sportolom!
2013. jan. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

"hetes", ez aranyos volt, megértelek téged is:)

igazából én nagyon aggódok, mert kicsi vagyok és minden felszedett kg a duplájának tűnik, na meg a térdemnek sem tesz most jót a hirtelen hízás:)

ráadásul nem a jelenlegi állapot (na jó picit az is) a gond, hanem félek, ha így folytatom hol állok meg:)) Tényleg hipergyorsan tudok hízni ha elhagyom magam:S Na meg nagy gond nem lenne h néha este megkívánja az ember a hamburgert, de ha már minden este, meg a nap minden szakában ilyeneket falna kétpofára (mert kb ez az inger van rajtam vagy 4 hete) az már nagyon meredek:))

2013. jan. 30. 16:25
 13/31 A kérdező kommentje:
Hetes, vmit félreértettél, nem neked írtam a fújolást, hanem az előtted válaszolónak.A te hsz-ed nem támadó hanem logikus és aranyos volt:)
2013. jan. 30. 16:27
 14/31 anonim ***** válasza:
Ismét 7es vagyok!! Én 156 cm vagyok :)))
2013. jan. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
akkor átérzed miről beszélek. :))) én 153 :DDDDDDDDD
2013. jan. 30. 16:29
 16/31 A kérdező kommentje:
Esküszöm most legszívesebben elmennék egy pecsenyéshez és ami jön:hurka, kolbász, csülök, fehér kenyér....ááááá rémes :DDDDDDD
2013. jan. 30. 16:31
 17/31 anonim ***** válasza:
De jó!!!Van nálam alacsonyabb nő!!! :))) Átérzem,és tudom,hogy ha 2 kilót felrántasz,az kb. 5 kilónak tűnik rajtad!!!De szerencsére így van a fogyásnál is.Vagyis legalább nálam úgy volt.Fogytam 5 kilót és mindenki 10nek nézte:) Csak hát fordítva rossz :((( El sem merem mondani,hogy mennyit híztam,és sajnos volt olyan időszak,mikor minden nap csak hamburgert kívántam és rengeteg fánkot,csokit,pudingot!Soha életemben nem ettem ennyi édességet!! :)
2013. jan. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Jaj de nagyon ismerős:D Nem is szeretem az édességet, de pl a második terhességemnél a táblás csokit napi hány táblával ettem azt soha nem vallanám be :D Mondjuk igazad van, a fogyás is ilyen.2-3 kg mínusz és mindenki csak les, h "anyááám, mennyit fogytál" :D Na jó, felvidítottál, pedig tegnap este már totál kétségbeestem, nem is annyira a mérleg hanem a tükör láttán, mikor felvettem az "edzőcuccaimat", hogy uhhhhhh, ez én lennék? :)))Jézusom, sok nőnek még félidő után kezd a hasa is látszani én meg olyan vagyok 10 hetesen mint egy töltött káposzta:))))
2013. jan. 30. 16:39
 19/31 anonim ***** válasza:

Nem fujoltalak egy szoval sem sztem :D Csak leirtam hogy baromi nagy butaság. ÉS valószinű hogy az orvos és a védőnő sem azért mondja hogy ne mert azt jó látniuk hogy sokat eszel és hizol.

Annak hogy éjjel hamburgert meg pecsnyét kivánsz annak megvan az oka, szüksége van a szervezetednek ezekre akkor...ez sztem elég ész érv. De a te döntésed hogy mit csinálsz magaddal és a babáddal terhesen.

2013. jan. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, jót mosolyogtam az anyós kínál-dolgon, nekem az előzőnél az apósom kijelentette, mikor visszautasítottam a csupacukor-sütit, hogy ártok a babának... :P :)
2013. jan. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!